lokalizacja wycieków

Gdynia

Wykrywanie wycieków

Podejrzewasz że masz uszkodzoną rurę w domu ? Kapie woda z sufitu lecz nie wiesz z którego miejsca ? Zadzwoń do specjalistów od wykrywania wycieków wody,pod całodobowy numer ☎️ 794 407 940 Wiemy jak zlokalizować nieszczelność bez demontażu podłóg i kucia ścian w mieszkaniu.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie bezinwazyjnego ustalania miejsc wycieków wody w instalacjach grzewczych i wodociągowych.Usługi wykonujemy w domach i  mieszkaniach prywatnych,w obiektach handlowych oraz przemysłowych na terenie Gdyni i okolic.

Poszukiwanie nieszczelności rurociągów odbywa się przy użyciu specjalistycznych przyrządów i urządzeń o wysokim stopniu dokładności pomiarowej.

Metody

Detekcji wycieku :

Termowizja

Kamera termowizyjna pozwala na rejestrację różnicy temperatur powierzchni z dużą dokładnością.Dzięki temu można dokładnie zlokalizować miejsce uszkodzenia rury oraz miejsce wycieku wody.Wykorzystując termowizję sprawdzamy ściany i podłogi w budynkach.

Gaz znacznikowy

Metoda lokalizacji nieszczelności gazem znacznikowym polega na wprowadzeniu do instalacji wodociągowej/grzewczej specjalnego gazu.Wpuszczony gaz wydostaje się przez uszkodzone miejsce,a specjalny detektor gazu określa punkt, który wskazuje na wyciek wody. Gaz jest w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych,jego skład to 5% tlenu i (95%) azotu.

Akustyczne wykrywanie nieszczelności

Akustyczna detekcja nieszczelności wykorzystuje specjalne bardzo czułe mikrofony,które wykrywają wibracje i szum w miejscu wydostawania się wody z uszkodzonej rury.Im bliżej czujnika znajduje się wyciek, tym głośniejszy staje się dźwięk w odbiorniku.

Pomiar wilgotności

Pomiar wilgotności ścian i posadzek to przydatna metoda, która pozwala określić rzeczywistą procentową zawartość wilgoci (3% -wilgotności uznaje się się jako ściany suche. powyżej 12% są to ściany mokre). Urządzenie wychwytuje wahania wilgotności z dokładnością do dziesiątych procenta.
termowizyjne wykrywanie wycieków wody gdynia

Wykrywanie wycieków wody Gdynia

Wykrycie przecieku wody w niedostępnym miejscu to skomplikowane zadanie które lepiej powierzyć profesjonalnej firmie która zrobi to fachowo.

Dysponujemy wieloma specjalistycznymi urządzeniami do lokalizowania nieszczelności,mamy możliwość wykonywania prac z wykorzystaniem kilku zaawansowanych technologii jednocześnie.Dzięki temu uzyskuskujemy bardzo wiarygodne dane,minimalizujące prawdopodobieństwo błędu.
Bezinwazyjne metody lokalizacji wycieków - ograniczają do minimum koszty naprawy.
Szybkie terminy realizacji w Trójmieście
Gdy ustalimy miejsce uszkodzenia,na życzenie klienta możemy podjąć się profesjonalnej naprawy instalacji grzewczej lub wodociągowej.
Gwarancja - każda usługa w naszej firmie objęta jest gwarancją

Wysoka skuteczność

Naprawa uszkodzenia rurociągu z którego wydostaje się woda jest stosunkowo łatwa,jednak samo znalezienie dokładnego miejsca pęknięcia rury w ścianie czy pod ziemią jest bardzo trudnym zadaniem.Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń (detektorów),gwarantujemy wysoką skuteczność w ustalaniu miejsc awarii wodociągowych.

Masz pytania ?

Zadzwoń :

 • 17.06.2022

Gdynia ul.Benisławskiego Naprawa

Mam gdzieś na rurach w mieszkaniu wyciek wody.(Obłuże).Kiedy mogło by państwo zlokalizowac ten wyciek przy pomocy waszej profesjonalnej aparatury i czy moglibyście dokonać również naprawy. Sprawa jest pilna !!! Czekam na odpowiedz.
 • 05.01.2023

ul.Narcyzowa Przeciek w łazience

Dzień dobry, poszukuję kogoś do naprawy rur (awaria w bloku) w łazience. Konkretnie w mieszkaniu u mojej mamy jest jakiś wyciek (nie do końca wiadomo skąd - stara łazienka. Są do skucia kafle i wymiana rur (bądź odpływowych lub dopływowych). Czy można się umówić na obejrzenie zakresu prac i ewentualną wycenę?
 • 03.02.2021

Ekspertyza Gdynia ul.Rdestowa

Chciałabym zapytać o odpłatną ekspertyzę dot. zalania mieszkania jaką można byłoby u Państwa zamówić, i kilka kwestii jej dotyczących tzn.:

1.) Czy zajmują się Państwo ekspertyzami dot. przypadków zalania mieszkania (pokój sąsiadujący z łazienką sąsiada) - zalanie rozległe tj. na długości 3 ścian, notorycznie się '"rozwijające" swym "zasięgiem" (wzdłuż ścian na wysokości ok 15-30 cm od ziemi) .

2.) Jak byłby możliwy termin takiej ekspertyzy (preferowana wizyta pon.-pt. po godz 17, lub ew. w weekend)

3.) Czy wystawiają Państwo pisemną ekspertyzę która w dalszym postępowaniu będzie uznawana przez Ubezpieczyciela?

4.) Jaki mógłby być przybliżony koszt takiej ekspertyzy , z uwzględnieniem faktu iż może nie być dostępu do źródła zalania od strony sąsiada (remontowana na początku tego roku łazienka sąsiada, która to stanowi najprawdopodobniej przyczynę problemu).

5.) Czy przydadzą się Państwu na tym etapie ew, zdjęcia i jeśli "tak" to na jaki adres email można by je było do Państwa podesłać.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
Gdzie

Szukamy przecieków

Wycieki z ogrzewania podłogowego
Przeciek pod brodzikem
Woda pod posadzką
Wyciek na działce
Instalacje kanalizacyjne
Rurociągi gazowe
Przecieki w scianach
Lokalizacja wycieków pod ziemią
Wodociągi
Wyciek wody pod wanną
Wykrywanie wycieków z instalacji C.O.
W pionach i szachtach
Gdzie działamy

Lokalizacje

Warto wiedzieć :

Uszkodzone rury wodociągowe ukryte w konstrukcji budynku lub pod ziemią,mogą przeciekać przez tygodnie, miesiące, a nawet lata, zanim zauważysz problem - jeżeli występują oznaki przedstawione poniżej,jak najszybciej zadzwoń do specjalistów .

 • Zapach pleśni lub stęchlizny w mieszkaniu
 • Spadek ciśnienia w instalacji grzewczej
 • Zawilgocone ściany - sufity - podłogi
 • Duży wzrost rachunku za wodę
 • Osiadanie,zapadanie się podłóg
 • Sporządzamy specjalny protokół powykonawczy,w którym opisujemy zdiagnozowaną przyczynę powstania wycieku.Dodatkowo opisujemy metodę lokalizacji i naprawy usterki.Do protokołu dołączona jest faktura z ceną usługi.

  Stawki różnią się znacznie w zależności od rodzaju zastosowanej metody lokalizacji,wielkości budynku i rodzaju wycieku.Wiążącą cenę usługi możemy przedstawić po wizycie na miejscu.