czyszczenie kanalizacji

Usługi

Wuko Gdynia

Czyszczenie kanałów wodą pod wysokim ciśnieniem to szybki i niezawodny sposób na rozwiązanie problemów związanych z zapchaną instalacją kanalizacyjną.Jeżeli potrzebujesz czyszczenia kanalizacji wuko w Gdyni zadzwoń ☎️ 794 407 940 przyjedziemy i usuniemy awarię.

Nasza firma od dwóch dekad jest wyznacznikiem doskonałej jakości i profesjonalizmu. Posiadamy specjalistyczne maszyny i urządzenia do czyszczenia kanałów sanitarnych w obiektach handlowych i przemysłowych,oraz w budynkach mieszkalnych.Gdy konieczna jest szybka i fachowa interwencja,nasz zespół rozwiąże problem w krótkim czasie i w najlepszej cenie.
Ciśnieniowe

Czyszczenie kanalizacji

Czyszczenie wuko stosuje się przy zatorach w kanałach znajdujących się na ulicach i przyłączach do budynków,przy poważnych niedrożnościach w rurach o większej średnicy,gdzie inne metody udrażniania nie dają dobrego rezultatu.

Używamy specjalistycznego sprzętu do czyszczenia rur kanalizacyjnych o średnicy powyżej 110 mm.Maszyna wysokociśnieniowa  współpracuje z dyszami do różnych zastosowań – czyszczenia kanałów z tłuszczu i osadów, wycinania korzeni i płukania kanalizacji sanitarnej,deszczowej czy technologicznej. 

Budynki mieszkalne

Obiekty przemysłowe

Gastronomia

usługi wuko gdynia

Oferujemy :

Profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie i umiejętności naszych specjalistów gwarantują szybkie usunięcie każdego zatoru.Możesz zamówić nas do prywatnego domu oraz firmy.  

Czyszczenie przyłączy kanalizacyjnych w domach jedno i wielorodzinnych
Usuwanie piasku,osadów wapiennych i tłuszczu
Przepychanie kanalizacji pod ciśnieniem
Płukanie drenaży i kanałów deszczowych
Czyszczenie kolektorów i sieci zewnętrznych
Usuwanie zatorów między studzienkami kanalizacyjnymi
Udrażnianie kanałów przesyłowych i technologicznych
Czyszczenie kanalizacji w garażach podziemnych - małe wuko 2m wysokości

Na czym polega metoda ciśnieniowego udrażniania kanalizacji ?

Czyszczenie odbywa się za pomocą specjalnej wysokociśnieniowej pompy wodnej (nurnikowej) umieszczonej w pojeździe ciężarowym lub dostawczym ze zbiornikiem wody. Pompa  jest w stanie wygenerować  bardzo duże ciśnienie (160-200 bar).Sprężona woda jest przesyłana za pomocą węża do dyszy,której zadaniem jest zrywać i wypłukiwać wszystkie zanieczyszczenia z rurociągu.  

Obsługujemy

Lokalizacje

Usługi wuko w Gdyni :

  • 07.03.2023

Kanalizacja deszczowa

Przy ostatnich deszczach kanalizacja deszczowa przy moim domu nie nadążała z odprowadzeniem deszczu. Jakie mogą być tego przyczyny i ile ewentualnie kosztuje naprawa lub udrożnienie takiej kanalizacji. Powiem tylko , że otwierając pokrywę od "burzowki" nie widziałem nadmiernej ilości szlamu/mułu a sama kanalizacja jest drożna.
  • 21.11.2022

Czyszczenie przepustów metodą wuko

Witam, czy zajmują się państwo czyszczeniem przepustów metodą wuko? Przepust jest kwadratowy i ma 13 m długości.Zdjęcie przepustu w załączeniu .Jeżeli państwo są zainteresowani proszę o koszt czyszczenia przepustu.
  • 14.12.2021

Rewizja instalacji kanalizacji sanitarnej w obrębie obiektu

Dzień dobry,Proszę o ofertę na kompleksowe sprawdzenie całego obiektu: czyszczenie ciśnieniowe (WUKO) instalacji zewnętrznej kanalizacji sanitarnej i płukanie, wraz z monitoringiem wizyjnym oraz sporządzenie opracowania raportu.