przepychanie rur

Profesjonalne

Udrażnianie rur Gdynia

Masz zapchany odpływ w kuchni lub łazience ? wybija kanaliza i nic nie pomaga ? Jeśli potrzebna ci szybka pomoc w udrożnieniu zapchanych rur na terenie Gdyni,wybierz numer do sprawdzonej firmy ☎️ 794 407 940 przyjedziemy szybko,wyposażeni w profesjonalny sprzęt do usuwania zatorów.  

W przypadku zatkanych odpływów w instalacjach wewnętrznych,oferujemy państwu mechaniczne udrażnianie rur. Metoda jest w pełni bezpieczna dla rurociągów wykonanych ze wszystkich materiałów (żeliwo – pcv – ceramika) i ma szereg zalet.Pracujemy przy użyciu profesjonalnych przepychaczy firmy Rothenberger,Picote oraz Ridgid.Są to specjalistyczne maszyny czyszczące odpływy,które bezproblemowo radzą sobie z każdą niedrożnością w rurach od średnicy 32 mm aż do 200 mm.
Przepychanie

Odpływów kanalizacyjnych

Jesteśmy specjalistami którzy znają się na brudnej robocie,zlecając nam usługę – masz gwarancję że udrażniając rury w twoim domu czy też  w firmie, zrobimy to dokładnie i skutecznie.Postęp i jakość prac zawsze weryfikujemy kamerą inspekcyjną,a po wykonaniu usługi zostawiamy po sobie porządek.

Udrażnianie zlewu

Profesjonalne przepychanie odpływów kuchennych w domach,mieszkaniach i gastronomii.Jeżeli masz problem z zapchanym zlewozmywakiem - zleć czyszczenie profesjonalistom. Gwarantujemy dokładne usunięcie złogów tłuszczu - po naszej wizycie masz spokój na lata.

Piony kanalizacyjne

Oferujemy czyszczenie pionów kanalizacyjnych innowacyjnym urządzeniem Picote.Jesteśmy w stanie dokładnie usunąć osad i kamień ze starych rur żeliwnych. Przywracając prawidłowy przepływ ścieków.Urządzenie to jest przeznaczone do prac w instalacjach o długości do 30 metrów.

Zapchane WC

Czyszczenie niedrożnych toalet
,usuwamy wszystkie zanieczyszczenia
które zapychają ubikację.Najczęściej są to chusteczki nawilżane,duża ilość zbitego papieru toaletowego,żwirek dla kota,zawieszki zapachowe a nawet zaprawy budowlane wlewane do muszli klozetowej,które twardniejąc tworzą blokadę.
mechaniczne udrażnianie rur gdynia

Mechaniczne udrażnianie rur

Do mechanicznego usuwania osadów stosujemy mocne i elastyczne spirale,które bez problemów przechodzą przez ostre kolana i łuki .Metoda ta doskonale nadaje się do czyszczenia rur wewnętrznych,pionów i poziomów kanalizacyjnych.

Zalety mechanicznego przepychania odpływów :

Usuwanie zatorów na długich odcinkach - każda spirala ma długość od 2,3 m do 4,5 m.Sprężyny te można łączyć jedna z drugą,w zależności od potrzeby i czyścić odcinki o długości nawet 70 metrów.
Duże możliwości rozbijania i usuwania każdego rodzaju zanieczyszczeń.Dobierając odpowiedni osprzęt spirali (groty,łańcuchy,piły) możemy przebić się przez każdy zator i twarde osady - nawet beton.
Niezawodna i skuteczna metoda,która pozwala zapomnieć o problemie na długi czas

Wysoka jakość usług z gwarancją

Gwarantujemy 100% skuteczność i pełen profesjonalizm z naszej strony.Zawsze pozostawiamy po sobie porządek,a na usługi kanalizacyjne udzielamy gwarancji.Wybierz sprawdzoną firmę – my zajmiemy się resztą.

Zamów udrażnianie w Gdyni :

 • 09.01.2023

ul.Wielkopolska zapchany zlewozmywak

Dzień dobry, mam notoryczny problem z zapchanym odpływem w kuchni. Nie pomagają środki chemiczne zapobiegawcze itp. Prawdopodobnie zostało coś wepchnięte do rury podczas wykonywania instalacji. Co roku przepychamy odpływ wężownicą. Problem ciągle wraca, tak jakby odepchanie nie było całkowite. lub instalacja jest wadliwa. chcielibyśmy wpuścić sondę i problem zdiagnozować.
 • 07.08.2022

Gdynia Oksywie

Domek parterowy przybudowany do garażu,kanalizacja sanitarna podłączona do ścieku głównego budynku aktualnie brak odpływu,próbowałem spiralą ręczną o długości 10 m jeden raz(tylko) weszła do kanalizy na 8 mb wyciągnięto troche papieru,ponowne próby wejscie 3-4mb.
Odkopywaliśmy przy scianie by dostać się do odpływu i nic z odszukania , kopiemy po omacku propozycja monitorowanie gdzie faktycznie jest odpływ i ewentualny zator:miejsce bud. gdynia ul. A.Dicmana dz.oksywie górne.
 • 01.12.2022

ul.Rdestowa problem ze zlewem

Dzień dobry, mam zapchany zlew w kuchni w mieszkaniu w Gdyni Dąbrowie wlałam kreta ale nic to nie dało, jaki byłby koszt udrożnienia rur ? pozdrawiam
Skuteczne

Przepychanie rur

Stare rury żeliwne
Kratki odpływowe
Syfony międzystropowe
Odpływy liniowe
Udrażnianie kanalizacji w bloku
Toalety podwieszane typu Geberit
Zlewozmywaki i rozdrabniacze
Umywalki
Odpływy pralki - zmywarki
Kabiny prysznicowe - brodzik
Odpływy wanny
Pisuary i bidety
Zapchane rury w mieszkaniu
Wpusty podłogowe
Kanalizacja przemysłowa

Warto wiedzieć :

Pamietaj !! Kanalizacja to nie śmietnik,nie wrzucaj do odpływów wszystkiego jak leci.Może to doprowadzić do poważnej i kosztownej awarii.

 • Wady instalacyjne - brak spadków - za mała średnica rur
 • Tłuszcz w poziomach osadzający się latami
 • Zaprawy budowlane i farby wlewane do odpływu podczas remontów
 • Artykuły higieniczne : chusteczki nawilżane - tampony - duża ilość papieru toaletowego
 • Korzenie drzew które wrosły do kanału kanalizacyjnego
 • Sierść zwierząt domowych i żwirek dla kotów
 • W zależności od sytuacji,w jednym przypadku mogą pomóc a w innym nie.Żrące preparaty mogą przepalić zator z włosów pod prysznicem lub wannie,ale nie są skuteczne w przypadku wieloletnich osadów z tłuszczu w kuchni i innych mocnych zapchań.

  Cena usługi zaczyna się od 200 zł netto - wszystko uzależnione jest od rodzaju zatoru i czasu potrzebnego na jego usunięcie.Wszystkie prace i ich koszt wyceniamy przed wykonaniem zlecenia.