kanaliza

Gdynia

Pogotowie kanalizacyjne

Potrzebujesz pilnej pomocy specjalistów od kanalizacji ? Masz częste problemy z zapchanymi rurami w domu ? Nasza firma to ponad 20 lat doświadczenia w usuwaniu awarii wodno-kanalizacyjnych na terenie Gdyni i okolicznych miast.

Pogotowie kanalizacyjne w Gdyni,zajmuje się awaryjnymi naprawami, czyszczeniem i konserwacją systemów kanalizacyjnych. Jeśli masz problem z kanalizacją w swoim domu lub na terenie swojej posesji, skontaktuj się z nami pod numerem ☎️ 794 407 940 szybko i sprawnie usuniemy każdą awarię.
Całodobowa

Pomoc kanalizacyjna

Awaria instalacji  ściekowych to sytuacja, w której system kanalizacyjny nagle przestaje działać prawidłowo, co może prowadzić do poważnych problemów związanych z odprowadzaniem nieczystości i wody z budynków.

W przypadku awarii zaleca się skorzystanie z usług pogotowia kanalizacyjnego, które jest w stanie szybko i skutecznie zdiagnozować przyczynę awarii oraz podjąć działania naprawcze.W niektórych sytuacjach, np. przy poważnym uszkodzeniu rur, konieczna może być wymiana części systemu kanalizacyjnego.

Częstymi przyczynami awarii są :
  • Zator w rurach kanalizacyjnych 
  • Uszkodzenie rur, np. pęknięcie,deformacja lub zgniecenie podczas prac ziemnych
  • Wrastające do kanałów korzenie drzew lub krzewów.
  • Nieprawidłowa instalacja systemu kanalizacyjnego,brak spadków,wada montażowa   
  • Wywinięte uszczelki w rurociągu,na których zatrzymują się nieczystości
  • Zapadnięcie,uszkodzenie studzienki kanalizacyjnej.
  • Chusteczki nawilżane i inne ciała stałe zapychające kanalizę.

Usuwanie zatorów

Udrażniamy odpływy metodą ciśnieniową lub mechanicznie. Skutecznie rozprawiamy się z ciężkimi zatorami.Czyścimy kanały sanitarne,technologiczne.oraz deszczowe.Świadczymy usługi dla firm,instytucji i gospodarstw domowych. Gwarantujemy szybką reakcję i wysoką skuteczność.

Naprawa kanalizacji

Naprawa instalacji kanalizacyjnych to proces polegający na usuwaniu uszkodzeń w kanałach odpływowych. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, do namierzania miejsca usterki. Przeprowadzamy naprawy w instalacjach wewnętrznych i na sieciach zewnętrznych.

Ekspertyzy

Wykonujemy diagnostykę kanalizacji, która pozwala nam na precyzyjną identyfikację wszystkich problemów,które są odpowiedzialne za częste powstawanie awarii w sieciach sanitarnych.Sporządzamy raporty dla ubezpieczalni. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie.
pogotowie kanalizacyjne w gdyni

Pogotowie kanalizacyjne Gdynia 24h

Oferujemy profesjonalne usługi oraz natychmiastową reakcję na zgłoszoną przez klienta usterkę.Pracujemy całodobowo,jesteśmy do państwa dyspozycji na terenie Trójmiasta i okolic – zadzwoń ☎️ 794 407 940
Usuwanie awarii w domach jedno i wielorodzinnych oraz w firmach
Naprawa uszkodzonych rur kanalizacyjnych
Lokalizacja i usuwanie źródła nieprzyjemnych zapachów
Konserwacja instalacji wod-kan
Naprawa studzienek kanalizacyjnych - regulacja włazów
Wykrywanie wycieków i nieszczelności
Ocena stanu technicznego sieci
Frezowanie rur żeliwnych i kamionkowych
Prace ziemne - naprawy wykopowe
Obsługujemy

Lokalizacje

Serwis kanalizacji w Gdyni :

  • 06.11.2022

Pilna naprawa

W pionie pod sufitem jest dziura w rurze kanalizacyjnej i wydobywa się z rury zapach fekali . Pani zakleiła dziurę taśmą samoprzylepną a i tak fetor wydostaje się do łazienki. we wszystkich mieszkaniach rury od umywalki i od wanny prowadzone są u sąsiada na dole pod stropem rury te są bardzo skorodowane i widać stany zapalne z rdzy gdy dotkniemy rurę zacznie przeciekać i zalewać sąsiada.

W lokalu niżej na trzecim piętrze rura nadaje się do natychmiastowej wymiany popękany kielich. Mieszkanie na I piętrze widoczne w ubikacji widać rdzę na rurach .U lokatora na drugim piętrze tak samo jest kielich pęknięty ze starości ta instalacja ma ponad 60 lat Gdy dotkniemy rury to zrobi się dziura .Konieczna jest natychmiastowa wymiana pionu łazienkowego i zarazem wodnego bo jest w opłakanym stanie.
  • 21.01.2023

Wyciek z pionu kanalizacyjnego

Proszę o ofertę na lokalizację wycieku i odnalezienie przyczyn awarii.Z informacji uzyskanych od inspektora występuje rozszczelnienie instalacji kanalizacyjnej w lokalu nr 2 lub części wspólnej.Strop pomiędzy lokalem 2 parterem a piwnica jest mokry.Przesyłam w załączeniu notatkę służbową inspektora.
  • 12.03.2023

Awaria

Witam, mam problem z wybijającą woda w kotłowni w domu w Miszewku. Jest szambo, które jest jedynie w połowie zapelnione. Wyglada na przeszkodę w rurach…. Czy w weekend Państwo są w stanie pomóc?? Pozdrawiam i czekam na kontakt