całodobowe usługi hydrauliczne

Gdynia

Pogotowie hydrauliczne

Masz awarię instalacji hydraulicznej ? Leje się woda, czy nie działa ogrzewanie ? Jeśli potrzebna ci szybka pomoc pogotowia hydraulicznego w  Gdyni,wybierz numer ☎️ 794 407 940 czas oczekiwania na przyjazd serwisu to około godziny od zgłoszenia.

Szybki naprawy instalacji sanitarnych realizujemy w mieszkaniach,biurach, domach jednorodzinnych,obiektach przemysłowych i handlowych.Wiemy jak liczy się czas w którym należy usunąć wyciek wody,który może spowodować dużo szkód materialnych.Podczas  rozmowy telefonicznej z klientem,staramy się wytłumaczyć jak postępować do czasu naszego przyjazdu,aby zminimalizować ryzyko powstania większych szkód.

Usuwanie

Awarii hydraulicznych

Jesteśmy specjalistami od których otrzymasz profesjonalną pomoc,w jak najkrótszym czasie.Naprawimy każdy element hydrauliki w twojej firmie czy mieszkaniu.Nasze doświadczenie i zaplecze sprzętowe gwarantują 100% skutecznych napraw.Potrzebujesz dobrego fachowca dzwoń :

Serwis ogrzewania

Jeżeli masz problem z centralnym ogrzewaniem - kaloryfery są zimne, podłogówka jest zapowietrzona,lub uszkodzeniu uległa pompa przy piecu. Zgłoś usterkę wybierając nr. serwisu 24h ☎️ 794 407 940

Usuwanie wycieków wody

Nieszczelna rura wodociągowa,
pęknięty zawór z którego leje się
woda,to awaria którą należy jak najszybciej naprawić.Nasi hydraulicy
błyskawicznie zlokalizują i wymienią,
uszkodzony element instalacji.

Naprawa kanalizacji

Uszkodzone rury kanalizacyjne,
nie działająca toaleta,wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów z kanalizy.Wszelkiego typu problemy z
siecią sanitarną,usuną nasi fachowcy z pogotowia wod-kan.
pogotowie hydrauliczne gdynia

Pogotowie hydrauliczne 24h

Często problemem dla wielu ludzi jest codzienna praca do późna,a może skorzystać z pomocy fachowca tylko wieczorem.W naszej firmie możesz wezwać hydraulika przez całą dobę,o każdej porze dnia i nocy,w dni powszednie lub święta.

Pracujemy w brygadach 2 osobowych,dzięki temu wszystkie naprawy hydrauliki są wykonywane ekspresowo.

Przyjmujemy zlecenia przez całą dobę,służymy profesjonalną pomocą hydrauliczną w nocy oraz w weekendy.Jesteśmy zawsze w pełnej gotowości do naprawy każdej usterki,hydraulicy dojadą do twojego domu w ciągu 1 godziny.
24 Miesiące gwarancji - po zrealizowaniu zlecenia każdy nasz klient otrzymuje pisemną gwarancję
Posiadamy nowoczesny sprzęt do usuwania każdego rodzaju awarii,w niektórych sytuacjach tylko specjalistyczne narzędzia,gwarantują skuteczną naprawę.

Jakość usług

Prace naprawcze instalacji hydraulicznych wymagają fachowej wiedzy i umiejętności.Tylko wykwalifikowany hydraulik wykona pracę zgodnie ze sztuką,bezpiecznie i z gwarancją.Mamy wiele sytuacji w których klient zamówił „fachowca” z ogłoszenia,który przyszedł lokalizować niewidoczny przeciek z kluczem i śrubokrętem w reklamówce – pogdybał i poszedł.

Zlecając nam usługi – wybierasz sprawdzoną firmę z ponad 30 letnim doświadczeniem.W zamian otrzymasz najlepszą jakość w dobrej cenie.

Naprawy hydrauliczne w Gdyni :

  • 22.11.2022

Gdynia ul.Morska uszkodzona rura

Witam czy można zamówić wizytę fachowca,podobno pracujecie całodobowo - do wymiany jest skorodowana rura od zimnej wody z której cieknie i zalewa mi mieszkanie,sprawa pilna proszę o potwierdzenie.
  • 05.08.2022

Awaria hydrauliczna Gdynia ul.Unruga

Potrzebny hydraulik na już,pękł zawór przy wodomierzu i leje się woda.Czy uda się wam przyjechać w ciągu 30 minut ? Uszkodzony zawór ma napis 1/2 dziekuję
  • 15.12.2022

Naprawa ogrzewania Gdynia ul.Wielkopolska

Dobry wieczór potrzebuje specjalisty od ogrzewania,za oknem mróz a ja mam zimne kaloryfery,próbowałem odpowietrzyć,ale to nie pomogło - czy mogę liczyć na szybką interwencję ?
Całą dobę

Pomoc hydrauliczna

Wymiana nieszczelnych rur
Lokalizowanie bezinwazyjne przecieków
Usuwanie zatorów kanalizacyjnych
Usługi kamerą termowizyjną
Sprawdzanie szczelności
Naprawa wc (cieknąca spłuczka itp.)
Wymiana syfonów,wężyków i uszczelek
Wykręcanie urwanego gwintu w ścianie
Naprawa instalacji grzewczej
Wypompowanie wody po zalaniu
Hydraulika domowa serwis 24h
Uszczelnianie instalacji
Cieknące baterie - zepsuty kran
Naprawy kabin prysznicowych - wanny
Pęknięte rury i zawory

Warto wiedzieć :

Tak nasze pogotowie jest do dyspozycji 24h na dobę - pracujemy 7 dni w tygodniu oraz święta.W przypadku awarii zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu ☎️ 794 407 940

Należy jak najszybciej zamknąć główny zawór przy wodomierzu.Jeżeli nie ma możliwości odcięcia wody,do czasu przyjazdu hydraulików,możemy spróbować zatamować wyciek.Przyda się kawałek gumy (może być dętka) opaska.Przyłóż gumową uszczelkę do pęknięcia i zaciśnij mocno opaską.
Każda usterka jest inna,przy drobnej naprawie kwota może wynieść 100-150 zł.Poważna awaria to większe koszty - ale spokojnie jesteśmy uczciwą firmą z nami wynegocjujesz dobrą cenę 🙂