montaż wc gdynia

Montaż wc Gdynia

Toaleta to jeden z głównych elementów instalacji sanitarnej w łazience,bez którego nie można się obejść .Proces montażu toalety różni się w zależności od rodzaju ubikacji (wc podwieszane na stelażu – sedes kompaktowy ).Instalacja wymaga pewnego doświadczenia i najlepiej powierzyć pracę hydraulikowi,który dzięki swojej wiedzy i odpowiednim narzędziom zamontuje wc fachowo.

Profesjonalna instalacja toalety

Należy pamiętać,że każdy rodzaj wc wiąże się wykonaniem odpowiedniej instalacji.Na przykład toaleta podwieszana oszczędza miejsce w łazience,ale wszystkie rury (wodne – kanalizacyjne) oraz mechanizmy są ukryte w zabudowie.Dlatego bardzo ważne jest aby wszystko zostało wykonane profesjonalnie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów instalacyjnych.

Wszystkie niezbędne prace wykonujemy rzetelnie, zapewniając wysoką jakość naszej pracy,co przekłada się na wieloletnie bezawaryjne działanie.
instalacja toalety podwieszanej na stelażu geberit gdynia

Oferujemy :

Instalujemy wszelkiego rodzaju muszle klozetowe.Nasi hydraulicy pomogą w podjęciu decyzji o wyborze odpowiedniego modelu.Wykonamy wszelkie niezbędne prace (instalacja wod-kan),zakup i przywiezienie materiałów ze sklepu.

Montaż wc podwieszanego na stelażu (Geberit - Grohe - Tece )
Instalacja toalety wolnostojącej - kompakt
Wymiana muszli sedesowej
Montaż bidetu i pisuaru
Instalacja spłuczki podtynkowej
Wykonanie podejścia wodno-kanalizacyjnego

Gwarancja

Hydraulicy z naszej firmy mogą wykonać dla ciebie także inne usługi hydrauliczne w mieszkaniu,domu prywatnym czy przedsiębiorstwie. Naszym klientom oferujemy najkorzystniejsze warunki, przystępne ceny oraz wysoką jakość usług z gwarancją.

Pytania i odpowiedzi

Wymiana starej ubikacji na nową jest dla doświadczonego hydraulika prostym i nieskomplikowanym zadaniem który zajmuje maksymalnie do dwóch godzin.
Przy wyborze toalety należy zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania muszli klozetowej,oraz mechanizmu spłuczki - często zawory spustowe i napełniające słabej jakości,psują się po kilku miesiącach.
Cena usługi już od 200 zł netto.