instalacja kabin prysznicowych

Profesjonalny

Montaż kabiny prysznicowej Gdynia

Wysokiej jakości kabina prysznicowa jest najbardziej praktycznym rozwiązaniem do utrzymania codziennej higieny. W przypadku małych łazienek wstawienie kabiny prysznicowej jest dobrym pomysłem,na rynku jest obecnie wiele modeli o różnych rozmiarach i kształtach,dzięki czemu możemy optymalnie wykorzystać miejsce w łazience.

Fachowa instalacja kabiny i brodzika,to gwarancja szczelności, długiej żywotności wszystkich elementów  i estetyka.Nasi hydraulicy mają bardzo duże doświadczenie w montażu pryszniców i robią to z dbałością o każdy szczegół.Jeżeli szukasz sprawdzonego instalatora zadzwoń ☎️ 794 407 940 Szybko i profesjonalnie zamontujemy dowolną kabinę w twoim mieszkaniu.
Rodzaje

Kabin prysznicowych

Kabina z hydromasażem

Kabina prysznicowa z hydromasażem to jest wyposażona w dysze do masażu wodnego.Dysze te mogą być ustawione w różnych pozycjach i kierunkach, aby zapewnić różne rodzaje masażu, takie jak masaż pleców, nóg, stóp itp. Kabiny prysznicowe z hydromasażem mogą być wyposażone w różne funkcje, takie jak generatory pary,regulacja natężenia wody, temperatury i kierunku strumienia wody. Są one często uważane za luksusowy element wyposażenia łazienki.

Kabina wolnostojąca

Jest to kabina która nie jest przytwierdzona na stałe do ściany i podłogi.Brodzik jest postawiony na specjalnych nóżkach, może być ona ustawiona w dowolnym miejscu w łazience, co pozwala na większą swobodę w aranżacji przestrzeni

Kabina typu walk-in

Kabiny prysznicowe walk-in, nie posiadają tradycyjnych drzwi ani zasłonki prysznicowej. Zamiast tego mają otwarte wejście i często mają niski próg lub nie mają go wcale, co ułatwia wejście pod prysznic. Stają się coraz bardziej popularne w projektowaniu łazienek ze względu na ich elegancki i nowoczesny wygląd, a także dostępność dla osób mających problemy z poruszaniem się.

Oferta :

Nasi hydraulicy są ekspertami w zakresie instalacji armatury łazienkowej i montażu systemów wodno-kanalizacyjnych,dobrze znają się na wszystkich technicznych aspektach każdego rodzaju kabiny,zamów u nas profesjonalny montaż. 

W ramach kompleksowej usługi oferujemy :

Wizyta u klienta - wykonanie pomiarów i konsultacje
Sporządzenie kosztorysu na wszystkie prace montażowe
Dobór najlepszych materiałów (kształtki,zawory,syfon,brodzik,kabina)
Przygotowanie instalacji wod-kan oraz wykonanie izolacji przeciwwilgociowej
Instalacja odpływu liniowego z odpowiednim spadkiem
Podłączenie brodzika do kanalizacji,sprawdzenie szczelności wszystkich połączeń + wypoziomowanie
Przykręcenie kabiny do ściany oraz wszystkich listw i profili za pomocą śrub i kołków
Montaż armatury - półki,baterie,deszczownice
Obróbka silikonem - prace wykończeniowe
Lokalizacje w których

Montujemy kabiny prysznicowe

Bezpłatne konsultacje i wycena

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług lub potrzebujesz specjalistycznej pomocy,skontaktuj się z nami.

  • 06.01.2023

Demontaż starej kabiny prysznicowej i montaż nowej ul:Kartuska

Dzień dobry, Jestem zainteresowana waszą fachową pracą,namiar mam od koleżanki.Mam pytanie ile kosztuje demontaż kabiny prysznicowej i montaż nowej, jakimi wolnymi terminami dysponujecie - ze względu na pracę interesują mnie przede wszystkim soboty. Czy mogę liczyć na doradztwo w zakresie kupna nowej kabiny (całościowej lub zestawu kabina + brodzik).
  • 24.08.2022

Przeciekający prysznic ul:Strzelców

Uprzejmie proszę o informację, czy byliby Państwo w stanie: zdiagnozować miejsce przecieku w kabinie prysznicowej lub odpływie od niej - sporadycznie zdarza się przeciek, który zalewa sufity różnych pomieszczeń sąsiada na piętrze poniżej - naprawić to - jeżeli konieczne, to zdemontować i ponownie zamontować kabinę - ile by to szacunkowo kosztowało
  • 12.06.2022

Pęknięty brodzik wymiana Gdynia Fikakowo ul.lipowa

Witam serdecznie! Mam do wymiany kabinę prysznicową - pęknięty brodzik. Czy można prosić o doradztwo w sprawie zakupu nowej kabiny i oczywiście plus montaż.
Gdynia

Serwis kabin prysznicowych

Montaż baterii prysznicowych
Udrożnienie odpływu
Montaż nowych drzwi szklanych
Naprawa deszczownicy
Regulacja drzwi przesuwnych
Wymiana uszczelek magnetycznych
Naprawy paneli prysznicowych
Wymiana syfonów
Usuwanie wycieków spod brodzika
Wymieniamy uszkodzone rolki
Naprawa kabin z hydomasażem
Wymiana silokonu

Warto wiedzieć :

Koszt zainstalowania prysznica różni się w zależności od wielkości kabiny,wykonania dodatkowych prac takich jak demontaż starej kabiny,przygotowania nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej .itp. Jeśli kupiłeś prostą i niewielką kabinę, jej podłączenie będzie odpowiednio proste i niedrogie.Im większa prysznic i liczba funkcji, tym droższa będzie instalacja.
Nie jest to trudne zadanie ale wymaga pewnego doświadczenia i wyczucia.Tak aby silikon był ładnie i równo położony,a co najważniejsze żeby nie przeciekał.Aby wymienić silikon w kabinie prysznicowej, należy najpierw usunąć stary silikon z powierzchni kabiny i umyć ją dokładnie.

Następnie należy zaaplikować nowy silikon na powierzchnię i wygładzić go za pomocą specjalnego narzędzia lub palca. Po wyschnięciu silikonu, należy odczekać od 24 do 48 godzin zanim zacznie się korzystać z kąpieli.
Prace instalacyjne objęte są gwarancją na okres dwóch lat.