usługi kamerą inspekcyjną

Gdynia

Kamerowanie kanalizacji

Zatkane odpływy i rury kanalizacyjne powodują wiele kłopotów w gospodarstwach domowych i firmach.Często konieczna jest precyzyjna ekspertyza,aby rozwiązać problem.Lokalizujemy problematyczne miejsca w kanalizacji z dużą dokładnością przez specjalistyczne kamery do inspekcji rur.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie do monitoringu i diagnostyki kanałów.Wykorzystujemy do pracy kolorowe kamery HD,co daje nam możliwość uzyskania jasnego i ostrego obrazu.Szybka identyfikacja problemu w kanalizacji,pozwala nam na wybór optymalnego rozwiązania w celu naprawy.

Przegląd kanalizacji

Kamerą inspekcyjną

Diagnostykę rur przy pomocy kamery,warto zastosować w przypadku częstych awarii i zatorów.Dzięki przejrzeniu instalacji kamerą,można łatwo ustalić przyczynę regularnych problemów.Najczęściej usterki spowodowane są brakiem odpowiednich spadków,przemieszczaniem się kanału,ciała stałe (pręty zbrojeniowe,beton) czy spłaszczona rura PCV.

 

 

Kamera wpychana

To rodzaj kamer do diagnostyki rur o średnicach od 32mm do 200mm. Głowica jest zamontowana na specjalnym pręcie z włókna szklanego który wpychamy ręcznie do kanału .Ma wbudowany licznik metrów i nadajnik,umożliwia kontrolę rur o długości do 60 m.

Lokalizator

Jest to urządzenie które pozwala odbierać sygnał radiowy z nadajnika. Urządzenie jest wykorzystywane do ustalenia dokładnego miejsca uszkodzenia rur kanalizacyjnych,oraz trasowania przebiegu rurociągów pod ziemią.Lokalizacja jest bardzo dokładna i precyzyjna.

Kamera samojezdna

To specjalny robot na kołach zdalnie sterowany. Jest wyposażona w elektroniczny licznik metrów, obrotową głowicę z zoomem oraz inklinometr do pomiaru spadków. Służy do diagnozowania rur o średnicach od 100 do 1500 mm. Zasięg kamery do 300 metrów

Inspekcja tv kanalizacji

Często problemem dla wielu ludzi jest codzienna praca do późna,a może skorzystać z pomocy fachowca tylko wieczorem.W naszej firmie możesz wezwać hydraulika przez całą dobę,o każdej porze dnia i nocy,w dni powszednie lub święta.

Pracujemy w brygadach 2 osobowych,dzięki temu wszystkie naprawy hydrauliki są wykonywane ekspresowo.

Kamerowanie pionów kanalizacyjnych w blokach i domach wielorodzinnych
Telewizyjna Inspekcja przyłączy sanitarnych
Diagnostyka wideo wyszukiwanie uszkodzeń w rurach
Wykrywanie wycieków i nieszczelność w kanałach
Monitoring kanałów przed oddaniem do eksploatacji nowej sieci kanalizacyjnej
Ocena stanu technicznego instalacji

Lokalizowanie rurociągów pod ziemią

Oferujemy usługę radiowego wykrywania miejsc uszkodzeń i przebiegu rur pod ziemią.Aby odnaleźć uszkodzony odcinek,wprowadzamy kamerę z sondą do kanalizacji,gdy kamera znajduje się w miejscu awarii,odbieramy sygnał który pozwala nam określić dokładne miejsce i głębokość na której jest zakopany rurociąg .

Dzięki lokalizacji uzyskujemy informacje,które pozwalają oszczędzić pieniądze,czas i wysiłek na kopanie czy kucie gdzie popadnie.Wiemy dokładnie się znajduje usterka.Następnie przystępujemy do naprawy.

 

Monitoring kanalizacji w Gdyni :

  • 19.08.2022

Inspekcja tv - Gdynia Centrum

dzień dobry,Woda w brodziku w łazience bardzo wolno schodzi, praktycznie stoi. Instalacja jest nowa, hydraulik który ją robił twierdzi, że wszystko jest ok i problem jest gdzieś w pionie Spółdzielnia twierdzi, że to nie wina pionu, bo inne urządzenia podłączone do pionu działają poprawnie.

Chciałbym zapytać jaki jest koszt oraz termin realizacji inspekcji tv instalacji sanitarnej wraz z ewentualnym przeczyszczeniem? Sprawa dotyczy inspekcji około 2-4m instalacji.Z góry dziękuję za szybką odpowiedź
  • 21.02.2022

Kamerowanie kanalizacji z raportem

Zwracam się z prośbą o ofertę cenową na wykonanie inspekcji tv nowobudowanej sieci kanalizacji sanitarnej wraz z opracowaniem raportu. Sieć wykonana z rur PCV o średnicach 160 i 200 mm. Łączna długość monitorowanej sieci: 115 m, w tym 3 studnie. Najdłuższy odcinek między studniami wynosi 45 m.
  • 15.11.2021

Inspekcja rur kamerą endoskopową

Proszę o przedstawienie oferty cenowej na wykonanie prac związanych z zlokalizowaniem miejsca nieszczelności kanalizacji sanitarnej powodującej nieprzyjemny zapach w jednym z lokali usługowych. Proszę o przedstawienie oferty w kwocie brutto. Proszę o przedstawienie terminu i godziny dobrze by było jakby te prace były wykonane jeszcze w tym tygodniu. Zleceniodawca to Wspólnota Mieszkaniowa.