instalacje hydrauliczne

Gdynia

Instalacje hydrauliczne

Profesjonalnie zaplanowana i wykonana instalacja hydrauliczna  w budynku mieszkalnym,gwarantuje wieloletnią eksploatację bez awarii oraz komfort użytkowania.Odpowiedni dobór wysokiej jakości materiałów instalacyjnych (rury,kształtki,zawory itp.) ma bardzo duży wpływ na żywotność systemu hydraulicznego.Również wybór odpowiedniego instalatora z wieloletnim doświadczeniem,pozwoli na rzetelne zrealizowanie każdego projektu.

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy,która wykona dla ciebie prace instalacyjne zadzwoń 📱 794 407 940 Przygotujemy dla ciebie projekt oraz kosztorys.
Montaż

Instalacji hydraulicznych

Instalacje grzewcze

Montujemy systemy grzewcze w domach i mieszkaniach.Rozruch, regulacja i odpowietrzenie centralnego ogrzewania. Kompleksowy serwis,konserwacja i przeglądy okresowe.

Instalacje wod-kan

Montaż instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych we wszystkich systemach dostępnych na rynku. Stacje uzdatniania wody - filtry. Kanalizacja deszczowa i sanitarna. Remonty i modernizacje.

Instalacje gazowe

Usługi gazowo - instalacyjne.
Próby szczelności w budynkach. Wykonanie przyłączy gazowych.
Przegląd i odbiór instalacji gazowej. Montaż systemów bezpieczeństwa - detektor gazu.

Nowoczesne systemy instalacyjne

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i najlepszej jakości materiały. Zawsze dbamy o to, aby każda oferowana przez nas instalacja działała na optymalnym poziomie,zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo podczas wieloletniej eksploatacji.
montaż instalacji hydraulicznych

Usługi instalatorskie :

Oferujemy szybką i rzetelną realizację powierzonych prac,jesteśmy dyspozycyjni od poniedziałku do soboty.Zapraszamy do współpracy firmy,instytucje i osoby prywatne z terenu Gdyni i okolic Trójmiasta.

Projekt instalacji sanitarnych
Montaż rur rozprowadzających zimną i ciepłą wodę użytkową
Instalacje sanitarne
Montaż gazowych kotłów grzewczych
Rekuperacja
Wymiana pionów kanalizacyjnych i poziomów
Modernizacja instalacji grzewczych - wodociągowych
Przenoszenie punktów hydraulicznych
Montaż i wymiana grzejników
Wymiana

Rurociągów

Rury wodociągowe stosowane w starych budynkach,przeważnie wykonane są ze stali ocynkowanej,który pod wpływem minerałów znajdujących się w wodzie i temperatury,przyczynia się do powstawania korozji i kamienia.Z upływem czasu zaczynają się pojawiać wycieki wody oraz zmniejsza się przepływ,co objawia się niskim ciśnieniem wody w kranie.

W przypadku częstych awarii i konieczności wymiany wodociągu,najlepiej przejść na system rur wykonanych z tworzyw sztucznych lub miedzi.Ich zaletą jest kilkukrotnie większa wytrzymałość eksploatacyjna oraz łatwy montaż.

Rury kanalizacyjne  wykonane z żeliwa również ulegają korozji,a ich wewnętrzna powierzchnia zarasta osadami,powodując częste awarie (zatory). Najczęściej konieczność wymiany żeliwnych pionów kanalizacyjnych występuje w budynkach wielorodzinnych : blokach z wielkiej płyty i kamienicach z ubiegłego wieku.

 

 

Częste pytania :

Przeważnie na wykonanie nowej instalacji trzeba się umówić z pewnym wyprzedzeniem czasowym,rzadko kiedy mamy wolne terminy od ręki.Aby sprawdzić dostępność naszych instalatorów zadzwoń ☎️ 794 407 940
Wszystko jest uzależnione od wielkości i złożoności prac (kucie,demontaż starych rurociągów),oraz systemu z jakiego powstanie nowa instalacja.Zawsze możesz liczyć na bezpłatną wycenę w naszej firmie.
Tak posiadamy profesjonalną zaciskarkę do rur pex - w razie potrzeby dysponujemy również prasami do innych systemów. Tece,Kan-therm,Viega,Geberit.