hydraulik gdynia witomino
Sprawdzony

Hydraulik Gdynia Witomino

Jeżeli szukasz solidnego fachowca do montażu lub naprawy instalacji hydraulicznej na terenie Witomina. Skontaktuj się z nami a otrzymasz profesjonalną pomoc hydrauliczną w ciągu 1 godziny.

Doświadczenie - Wiedza i umiejętności zdobyte na przestrzeni lat,gwarantują wysoką jakość usług.
Rzetelnie - Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny - klient jest zawsze zadowolony.
Uczciwe ceny - Oferujemy atrakcyjny cennik usług hydraulicznych z gwarancją 2 lata.
Witomino

Usługi hydrauliczne

Kompleksowa obsługa instalacji w twoim domu lub firmie.

1

Zadzwoń

Zgłaszanie awarii i bezpłatne konsultacje z doświadczonym hydraulikiem.
2

Termin

Wybierz dzień i godzinę przyjazdu naszych specjalistów - będziemy punktualnie.
3

Realizacja

Przyjazd serwisu i realizacja zlecania - zawsze z gwarancją jakości.
Oferta

Woda 🔧 Kanalizacja 🔧 Ciepło

Jesteśmy specjalistami na których możesz zawsze liczyć, Wykonamy dla ciebie nową instalację od podstaw,lub zmodernizujemy istniejącą. 

Gazownik z uprawnieniami

Potrzebujesz podłączyć nową kuchenkę gazową ? Interesuje cię doprowadzenie gazu do budynku ? Nasza firma zajmuje się również kompleksowymi usługami gazowymi.Instalujemy kotły C.O. sprawdzamy szczelność.

Pogotowie kanalizacyjne

Całodobowy serwis i naprawy systemów kanalizacyjnych - (sanitarnych oraz deszczowych). Usuwanie nagłych awarii rurociągów Uszczelnianie kanalizacji,lokalizacja miejsca usterki.

Wymiana zaworów wody

Jeżeli widzisz że któryś z zaworów w twoim domu jest uszkodzony, kapie z niego woda i nie można go zamknąć.Zadzwoń i umów się na szybką wymianę.

Udraznianie rur

Mechanicznie przepychanie rur to skuteczna metoda usuwania zatoru w kanalizacji wewnętrznej.Posiadamy spirale o różnej długości i grubości. Masz zapchaną toaletę,zlew albo pion w bloku ? Skutecznie udrożnimy każdą rurę,

Pogotowie hydrauliczne

W nagłych awariach całodobowo można skorzystać z pomocy dobrego hydraulika Nasz specjalista przyjedzie do twojego mieszkania w możliwie najkrótszym czasie i szybko rozwiąże problem.

Lokalizacja wycieków

Woda cieknie ale nie wiesz skąd ? Zgłoś się do nas,posiadamy sprzęt specjalistyczny do wykrywania niewidocznych wycieków wody. Lokalizujemy przecieki w ścianach, pod posadzką,między stropami.

Ogrzewanie podłogowe

Płukanie Czyszczenie chemiczne. odpowietrzanie podłogówki. Montaż ogrzewania podłogowego - pompy obiegowe - rozdzielacze - rotametry - układanie rur.

Inspekcja kanalizacji

Potrzebujesz sprawdzić stan rur kanalizacyjnych? Masz problem z częstymi zatorami ?.Oferujemy usługi kamerą inspekcyjną,która pozwoli zlokalizować przyczynę awarii. Otrzymasz kolorowy film z kamerowania rur

Montaż instalacji

Instalatorstwo wodno-kanalizacyjne. Nowoczesne systemy grzewcze. Remonty i modernizacja. Przeglądy oraz odbiory instalacji hydraulicznych w budynkach mieszkalnych.

Przyłącza wod-kan

Projekty i wykonawstwo przyłączy wodnych,gazowych,kanalizacyjnych. Zajmujemy się kompleksowo realizacją podłączenia budynków do miejskiej sieci. Szybkie terminy realizacji

Biały montaż

Instalujemy kabiny prysznicowe. Montaż toalety podwieszanej. Wymiana wc kompakt. Podłączenie kranów i baterii.Montaż wanny,zlewozmywaka,umywalki.

Wuko

Udrażnianie kanalizacji ciśnieniowo Wuko to specjalistyczny pojazd który służy do czyszczenia studzienek,rur w instalacjach zewnętrznych,duża moc strumienia wody,usunie każdy zator. Tłuszcz,kamienie,piasek,korzenie. beton itp.
Solidny

Hydraulik z Witomina

Serwis hydrauliczny
Naprawa ogrzewania
Hydraulik domowy
Obsługa techniczna
Zapraszamy do stałej współpracy firmy i osoby prywatne.Warto mieć stały kontakt do dobrego hydraulika,na którym można zawsze polegać.Nasze doświadczenie i zaplecze techniczne,nie raz pomoże w awaryjnej sytuacji.Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu. Wystarczy jeden telefon i jedziemy.
Serwis instalacji C.O.
Zimny kaloryfer,cieknąca rura c.o,problemy z kotłem - niesprawna instalacja grzewcza jest szczególnie kłopotliwa,gdy awaria spotka nas mroźną zimą.Szybka naprawa jest dla każdego bardzo ważna,aby mieć w mieszkaniu optymalną temperaturę i nie marznąć.Jeżeli masz zimne grzejniki i nie wiesz co zrobić - zadzwoń.Przyjedziemy w tego samego dnia.
Drobne usługi hydrauliczne
Oferujemy również drobne naprawy domowe które są najbardziej uciążliwe,lecz dużo firm nie podejmuję się małych zleceń.Przeważnie jest to cieknąca spłuczka,zepsuty kran w kuchni do wymiany czy odpowietrzenie grzejnika.Jeżeli masz niewielkie prace do wykonania dla hydraulika. Zadzwoń na pewno ci pomożemy.
Wybrane zlecenia

Na terenie Witomina

  • 02.11.2022

ul.Widna zapchany zlew

Potrzebuję szybkiej pomocy fachowca do udrożnienia zlewozmywaka,musi być spirala mechaniczna,ponieważ próbowałem zwykła i nie pomogło.
  • 25.08.2021

ul.Niska Witawa montaż wc

Zlecam wymianę toalety podwieszanej, geberit.Na jaki dzień możemy się umówić i jaka będzie orientacyjnie cena usługi ?.
  • 02.10.2022

Czyszczenie kanalizacji ul.Stawna

Zapchana studzienka kanalizacyjna, na prywatnej posesji,potrzebne wuko i kamera inspekcyjna.Czy możemy się umówić koło godziny 17:00 ?
Usługi hydrauliczne

Bezpłatna wycena

Otrzymasz szybką i bezpłatną wycenę realizacji usług hydraulicznych,skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.Przygotujemy szczegółowy kosztorys w ciągu 24 godzin.