hydraulik gdynia wielki kack 24h
Sprawdzony

Hydraulik Gdynia Wielki Kack

Witamy,jeżeli potrzebujesz solidnego fachowca to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wykonamy dla ciebie instalację,a także szybko usuniemy awarię hydrauliczna w twoim domu.

Kompleksowo - Oferujemy szereg usług hydraulicznych dla domu i firmy,realizujemy duże i małe zlecenia.
Uprawnienia - Regularne szkolenia i zdobyte uprawnienia SEP gwarantują bezpieczne wykonywanie wszystkich prac (woda - gaz - C.O. - instalacje elektryczne )
Fachowo - Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać wymaganiom naszych klientów
Gdynia Wielki Kack

Usługi hydrauliczne

Niezależnie od tego czy masz stare rury do wymiany,zapchał się zlew lub szukasz instalatora do montażu instalacji  – skontaktuj się z nami ! Oferujemy profesjonalne usługi w uczciwych cenach.

1

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami o dowolnej godzinie,ustalimy szczegóły współpracy
2

Termin

Wybierz dzień i godzinę przyjazdu sprawdzonego hydraulika
3

Realizacja

Przyjazd fachowca w ustalonym z klientem terminie - wykonanie prac hydraulicznych
Oferta

Montaż 🔧 serwis 🔧 awarie

Specjalizujemy się w naprawie,montażu oraz wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych na terenie Wielkiego Kacka.

Gazownik

Kompleksowe usługi gazowe - gdy potrzebujesz podłączyć kuchenkę ,sprawdzić szczelność instalacji,czy wykonać instalację zasilaną gazem - dzwoń nasz hydraulik z uprawnieniami przyjedzie i zrobi co trzeba.

Pogotowie kanalizacyjne

Problemy z kanalizacją ? Wybijają ścieki w piwnicy ? Nasi spece z pogotowia wod-kan dysponują najlepszym sprzętem do naprawy i czyszczenia kanalizacji.

Wymiana grzejników

Oferujemy montaż i wymianę kaloryferów metodą zamrażania. Odpowietrzanie grzejników. Wymiana zaworów grzejnikowych i termostatów.

Udraznianie rur

Profesjonalnie przepychanie rur i odpływów kanalizacyjnych w domach i mieszkaniach. Udrażnianie pionów spiralą elektryczną. Zapchane zlewy i umywalki - toalety - wanny - odpływy liniowe - brodziki

Pogotowie hydrauliczne

Masz wyciek ? leje się woda ?Jeżeli pilnie potrzebujesz pomocy hydraulicznej, zgłoś nam awarię. Przyjedziemy bardzo szybko,nawet w kilkanaście minut od zgłoszenia. Pracujemy w weekendy i święta.

Przyłącza wod-kan

Wykonujemy kompleksowo przyłącza wodno-kanalizacyjne. Od projektu i geodezji,po prace ziemne i odbiory. Montaż studzienek kanalizacyjnych. Wcinka do sieci wodociągowej.

Ogrzewanie podłogowe

Montaż ogrzewania podłogowego Napełnianie i odpowietrzanie podłogówki.Instalacja pomp cyrkulacyjnych.Wymiana rotametrów i zaworów

Wuko

Czyszczenie kanalizacji ciśnieniowo . Udrażniamy studzienki kanalizacyjne przyłącza do budynków,odpływy deszczówki. Usuwamy złogi tłuszczu,szlam i korzenie,Jeżeli masz mocno zapchane rury zamów wuko.

Instalacje sanitarne

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wymiana rur,remonty i modernizacja. Przenoszenie punktów hydraulicznych. Centralne ogrzewanie - kotłownie.

Lokalizacja wycieków

Profesjonalnie i bezinwazyjnie wykrywamy wycieki wody z rur wodociągowych i grzewczych. Badanie kamerą termowizyjną. Akustyczne lokalizowanie przecieku.

Biały montaż

Instalujemy i podłączamy : Kabiny prysznicowe - wanny. Toalety podwieszane na stelażu i wc kompakt.Montaż kranów i baterii. Podłączenie zmywarki - pralki.

Inspekcja kanalizacji

Kamerowanie rur profesjonalną kamerą inspekcyjną.Lokalizujemy uszkodzenia kanałów sanitarnych. Ustalamy miejsca powstawania zatorów.Monitoring kanalizacji z lokalizacją położenia rur.
24h

Hydraulik Gdynia Wielki Kack

Awarie
Serwis ogrzewania
Drobne usługi hydrauliczne
Pogotowie hydrauliczne
Każde uszkodzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej to poważny problem.Aby szybko pozbyć się kłopotu z pękniętą rurą,czy zapchaną kanalizacją zadzwoń do nas! Przyjedziemy natychmiast - wyposażeni w niezbędny sprzęt do naprawy usterki.Zawsze jesteśmy dobrze zaopatrzeni w części i materiały,które są potrzebne do naprawy najczęstszych awarii.
Czyszczenie instalacji C.O.
Jeżeli twoje ogrzewanie straciło na wydajności - kaloryfery są tylko częściowo ciepłe a podłogówka nie działa,to prawdopodobnie masz zaszlamioną instalację. Osady kamienia kotłowego i rdzy zmniejszyły przepływ wody.Wykonujemy profesjonalne chemiczne czyszczenie instalacji grzewczych i wodociągowych w mieszkaniach oraz domach jedno i wielorodzinnych.
Hydraulika domowa
Pomożemy tobie w drobnych naprawach domowych,których inne firmy nie wykonują.Hydraulik Gdynia Wielki Kack wie jak ciężko znaleźć dobrego fachowca,który za niewielkie pieniądze podjąłby się naprawy spłuczki podtynkowej,wymienił kran czy podłączył syfon w zlewozmywaku.Na nas zawsze możesz liczyć
Wybrane zlecenia

Na terenie Wielkiego Kacka

  • 27.02.2022

ul.Starodworcowa Usługa chemicznego czyszczenia CO i zasobnika

Uprzejmie proszę o orientacyjną wycenę usługi chemicznego czyszczenia rur CO i CU. Dom jednorodzinny, powierzchnia zabudowy 100 m2, ogrzewanie CO wodne fundamentu (cztery sekcje), zasobnik CU 200 l, całość ogrzewana pompą ciepła.
  • 05.09.2022

Naprawa kanalizacji Gdynia ul.Źródło Marii

Dzień dobry, od trzech woda zalewa piwnicę. Hydraulik potwierdził szczelność instalacji wodociągowej, a wiec uszkodzona jest najprawdopodobniej kanaliza. Chcialbym w trybie pilnym poprosic o diagnostykę przy pomocy kamery a następnie bezinwazyjna naprawę. Uprzejmie prosze o pilny kontakt w celu ustalenia terminu wizyty
  • 12.01.2023

Udrożnienie zlewu Gdynia Fikakowo ul.Gryfa Pomorskiego

Blok 2 piętro, zlew połączomy z umywalką w łazience,w obu stoi woda. Udrażniane dwa razy spiralą ręczna nie pomogło. wlano chemię - nie pomogło. wlano sodę, ocet- nie pomogło. lokatorzy wlewali wcześniej kreta, w syfonie widać ślady dużej ilości tłuszczu. udrażniano spiralą mechaniczną pomogło dosłownie na chwilę. czy jesteście państwo w stanie pomoc i zagwarantować skuteczność ?…
Usługi hydrauliczne

Bezpłatna wycena

Otrzymasz szybką i bezpłatną wycenę realizacji usług hydraulicznych,skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.Przygotujemy szczegółowy kosztorys w ciągu 24 godzin.