hydraulik gdynia redłowo
Sprawdzony

Hydraulik Gdynia Redłowo

Masz problem z hydrauliką w mieszkaniu? Szybko potrzebujesz dobrego fachowca ? Jesteśmy tu dla ciebie,od wielu lat pomagamy mieszkańcom Redłowa w montażu i naprawie instalacji hydraulicznych.

Profesjonalnie - Pracujemy rzetelnie,jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem i uprawnieniami.
Dobre opinie - Dbamy o wysoką jakość dzięki czemu mamy wielu zadowolonych klientów.
Gwarancja - Nasz serwis zapewnia pełen zakres usług hydraulicznych z gwarancją i rozsądnymi cenami
Gdynia Redłowo

Usługi hydrauliczne

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i rzeszy zadowolonych klientów możesz nam zaufać w zakresie wszelkich prac związanych z hydrauliką .

1

Zadzwoń

Kontaktujesz się z nami i opisujesz prace do wykonania
2

Termin

Ustalimy dzień i godzinę wizyty oraz całkowity koszt usługi
3

Realizacja

Przyjeżdżamy do ciebie punktualnie i zabieramy się do pracy
Oferta

Montaż 🔧 serwis 🔧 awarie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z montażem,naprawą i konserwacją instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych na terenie dzielnicy Gdynia Redłowo.      

Usługi gazowe

Potrzebny gazownik z uprawnieniami ? Zapraszamy możemy wykonać dla ciebie: kompletną instalację zasilaną gazem. Podłączyć kuchenkę, zainstalować piec gazowy i wykonać próbę szczelności.

Pogotowie kanalizacyjne

Gdy masz problem z kanalizą nasza firmy szybko i niezawodnie naprawi każdą awarię.Usuwamy zatory - wymieniamy uszkodzone rury, montujemy zasuwy burzowe.

Wymiana grzejników

Montaż i wymiana kaloryferów żeliwnych,stalowych,aluminiowych Posiadamy zamrażarkę do rur dzięki czemu wymiana może się odbyć bez konieczności spuszczania wody z pionu.

Montaż pralki-zmywarki

Kupiłeś nową pralkę i potrzebujesz fachowej instalacji ? Zlecając nam podłączenie sprzętu agd, otrzymasz profesjonalną usługę potwierdzoną pieczątką w karcie gwarancyjnej. Przygotujemy również twoją instalację

Przepychanie rur

Profesjonalnie udrażniamy rury kanalizacyjne - w domach i mieszkaniach na terenie Redłowa.Jeżeli zapchał ci się odpływ w zlewie,toalecie czy wannie zadzwoń przyjedziemy ze spiralą elektryczną.

Pogotowie hydrauliczne

W każdej nagłej sytuacji awaryjnej ,gdy potrzebujesz szybkiej pomocy, możesz zawsze liczyć na naszych hydraulików.Usuniemy każdą usterkę tak szybko jak to będzie możliwe - również w nocy.

Przyłącza wod-kan

Budujesz dom i potrzebujesz firmy która podłączy cię do miejskiej sieci wodno - kanalizacyjnej ? Zadzwoń. Zajmiemy się całą inwestycją od A do Z (projekty,geodezja,wykonawstwo)

Ogrzewanie podłogowe

Serwis oraz wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego. Chemiczne czyszczenie i odpowietrzanie podłogówki. Wymiana pomp cyrkulacyjnych, belek i rotametrów.

Wymiana zaworów wody

Jeżeli zawór odcinający wodę przestał działać lub przecieka, najlepiej od razu go wymienić. Ponieważ w przypadku awarii, nie mamy możliwości zamknięcia dopływu wody przy zaworze co może skutkować zalaniem.

Wuko

Usuwamy zatory w kanalizacji zewnętrznej wodą pod ciśnieniem. Udrażnianie studzienki kanalizacyjnej. Instalacje sanitarne i deszczowe. Czyszczenie WUKO osadów tłuszczu,piasku,szlamu itp.

Instalacje hydrauliczne

Montaż nowoczesnych instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych Wymiana rur wodociągowych. Przeprowadzamy remonty i modernizacje pionów.Konserwacja oraz przeglądy okresowe.

Lokalizacja wycieków

Masz wilgotne ściany ? pękła rura ale nie wiadomo gdzie ? Specjalizujemy się w wykrywaniu niewidocznych miejsc wycieków wody.Stosujemy bezinwazyjne metody.

Biały montaż

Kupiłeś mieszkanie i potrzebujesz hydraulika który zamontuje armaturę ? Oferujemy podłączenie zlewów,wanien,brodzików,baterii, kranów,umywalek,kabin prysznicowych itp.

Naprawa spłuczki

Cieknie woda ze ubikacji ? nie działa spłukiwanie ? Naprawiamy spłuczki podtynkowe i kompakty wc Wymieniamy zawory spustowe oraz napełniające,przyciski zawory i wężyki. Wszystkie marki (Geberit,Koło,Grohe, Tece,Valsir itp.)

Inspekcja kanalizacji

Oferujemy kamerowanie rur kanalizacyjnych i technologicznych profesjonalną kamerą inspekcyjną. Monitoring kanalizacji - pionów odpływów wc - kuchennych. FIlm i raport po inspekcji.
24h

Hydraulik Gdynia Redłowo

Naprawy hydrauliczne
Serwis ogrzewania
Drobne usługi hydrauliczne
Usuwanie awarii
Awaria instalacji hydraulicznej w domu jest zawsze nagła i niespodziewana. Pęknięcie starej rury wodociągowej,najczęściej skutkuje zalaniem mieszkania W przypadku awarii dzwoń na pogotowie hydrauliczne w dzielnicy Gdynia Redłowo. Wyślemy niezawodnych hydraulików,którzy szybko naprawią każdą usterkę.
Czyszczenie instalacji C.O.
Podczas wieloletniej pracy systemu centralnego ogrzewania,rdza i kamień kotłowy osadzają się na wewnętrznych ściankach rur.Osady zmniejszają przepustowość rurociągu i zmniejszają wydajność cieplną instalacji C.O. Jeżeli twoje grzejniki nie dają tyle ciepła co dawniej,należy wykonać chemiczne płukanie,które usunie szlam i przywróci prawidłowe funkcjonowanie ogrzewania.
Hydraulik domowy
Nie możesz znaleźć nikogo do drobnych napraw hydraulicznych w mieszkaniu ? Zadzwoń do nas,chętnie ci pomożemy.Montaż nowego syfonu pod zlewem,wymiana starego wężyka lub uszczelki ,czy odpowietrzenie grzejnika to usługi które zamówisz u nas bez problemu.Szybko i w dobrej cenie.
Wybrane zlecenia

Na terenie Redłowa

  • 07.02.2023

Zapchany zlew ul.Powstania Welkopolskiego

Witam, znaleźliśmy Pana ofertę na stronie internetowej. Piszemy w takiej sprawie, iż mamy mały problem ze zlewem w kuchni, mianowicie zrobił się jakiś zator i woda prawie w ogóle nie chce ściekać. Udrażnianie kret kilka razy, również nie przynosi żadnego skutku.Ile kosztowałaby taka usługa i jaki termin wolny ma Pan najwcześniej ?
  • 17.09.2022

Gdynia ul.Legionów Rura CO/powrót

Dobry wieczórTeściom rozszczelnił się powrót instalacji centralnego ogrzewania. Odsłoniłem miejsce, więcej zrobić nie dam rady. Chciałbym zlecić naprawę.Kiedy mógłbym liczyć na państwa pomoc?
  • 05.07.2022

Wymiana wc ul.Redłowska

Dzień dobry. Zależy mi na wymianie wc na compact narożny z deską wolno opadającą i bezkołnierzowa . Obawiam się zamówić przez internet żeby nie przyszła uszkodzona. W sklepach nie ma. Może macie możliwości zamówienia przez swój kontakt to chętnie skorzystam z zakupu z montażem.
Cennik usług

Hydraulik Gdynia Redłowo

Kontaktując się z nami telefonicznie ustalimy cenę usługi.Otrzymasz szybką i bezpłatną wycenę prac hydraulicznych.W przypadku większych prac,sporządzenie kosztorysu zajmuje nam do kilku dni.