hydraulik gdynia pogórze
Sprawdzony

Hydraulik Gdynia Pogórze

Czy potrzebujesz solidnej firmy do usług hydraulicznych lub naprawy awaryjnej w dzielnicy Pogórze ? Jeżeli tak to jesteś we właściwym miejscu.Jesteśmy tu dla ciebie i chętnie ci pomożemy w każdym aspekcie hydrauliki.
Dyspozycyjność - pracujemy non stop,zawsze możesz liczyć na szybką pomoc naszych techników
Przystępne ceny - U nas nie wydasz majątku na pracę hydraulika,zapewniamy wysoką jakość i gwarancję.
Doświadczenie - Posiadamy uprawnienia i wieloletnią praktykę w montażu i naprawie instalacji.
Gdynia Pogórze

Usługi hydrauliczne

Oferujemy szeroki zakres usług – służymy pomocą zarówno w zakresie montażu instalacji, jak i napraw awaryjnych w domach i mieszkaniach.
1

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami - zlecenia przyjmujemy 7 dni w tygodniu
2

Termin

Ustal godzinę wizyty naszego hydraulika oraz cenę usługi
3

Realizacja

Przyjedziemy w ustalonym terminie i wykonamy dobrą robotę 🙂
Oferta

Montaż 🔧 Serwis 🔧 Awarie

Dbamy o to, aby do każdego zlecenia podchodzić z należytą starannością i precyzją. Niezależnie od tego,czy jest to nowa instalacja czy konserwacja istniejącej,nasz zespół oferuje  profesjonalne i wysokiej jakości rozwiązania.

Usługi gazownicze

Masz do podłączenia nową kuchenkę gazową lub piec ? Wykonujemy montaże i przeglądy, sprawdzamy szczelność instalacji. Posiadamy uprawnienia gazowe - zapraszamy do współpracy.

Pogotowie kanalizacyjne

Jeżeli masz problemy z wadliwą lub często zapychającą się kanalizacją, to nasze pogotowie zdiagnozuje i naprawi wszystkie usterki . Kamerujemy i czyścimy rury.

Wymiana grzejników

Montujemy i wymieniamy grzejniki stalowe,żeliwne i aluminiowe. Posiadamy zamrażarkę do rur. Wstawiamy zawory i termostaty.

Udraznianie rur

Zapchał ci się odpływ w kuchni czy łazience ? Gdy domowe sposoby nie pomagają zadzwoń ☎️ 794 407 940 szybko udrożnimy zlew,wannę czy wc. Stosujemy najlepszy sprzęt do usuwania zatorów.

Pogotowie hydrauliczne

Potrzebujesz szybkiej interwencji ? Zgłoś awarię - przystąpimy do lokalizacji, diagnozy i szybkiego usunięcia stwierdzonych usterek w instalacjach sanitarnych.Naprawy realizujemy 7 dni w tygodniu 24h

Przyłącza wod-kan

Budowa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.Projekty i geodezja Podłączanie domów jednorodzinnych do sieci PEWIK Gdynia.Wykonujemy wcinki i przeciski pod drogami.

Centralne ogrzewanie

Zajmujemy się serwisem instalacji grzewczych,czyścimy chemicznie i odpowietrzamy układy ogrzewania podłogowego.

Czyszczenie kanalizacji

Usługi wuko - jest to metoda ciśnieniowego udrażniania kanałów,która usuwa zanieczyszczenia wodą pod dużym ciśnieniem.Służy do czyszczenia rur na zewnętrznych sieciach (przyłącza,studzienki itp. )

Montaż instalacji

Montaż i wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych. Rury stalowe i wielowarstwowe. (Pex * Tece * Kan - Therm ) Systemy miedziane. Remonty pionów wodociągowych, grzewczych i kanalizy.

Wykrywanie wycieków

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie do lokalizowania wycieków wody w instalacjach wodociągowych. Bezinwazyjnie wykrywamy miejsce nieszczelności.

Biały montaż

Oferujemy fachowy montaż przyborów sanitarnych instalujemy krany,baterie,umywalki,wc,wanny, zlewozmywaki,kabiny prysznicowe

Inspekcja tv kamerą

Wykonujemy monitoring rur i odpływów kanalizacyjnych. Dysponujemy kamerami do różnych średnic rurociągów. Kontrola wideo pozwala na lokalizację uszkodzeń i ocenę stanu kanałów.
Solidni

Hydraulicy z Pogórza

 Jeśli potrzebujesz dobrego hydraulika zdecyduj się na współpracę z profesjonalistami z Gdyni.Jesteśmy rzetelni i nie drodzy,mamy wielu zadowolonych klientów i dobre opinie.

Obsługa techniczna
Serwis ogrzewania
Drobne usługi hydrauliczne
Usługi konserwacyjne
Oferujemy usługi utrzymania technicznego na terenie Pogórza dla sklepów,budynków biurowych,warsztatów czy wspólnot mieszkaniowych.Jeżeli zależy ci na stałej współpracy ze sprawdzoną firmą hydrauliczną,to skontaktuj się z nami - ustalimy szczegóły .
Naprawa instalacji C.O.
Świadczymy usługi w zakresie naprawy instalacji centralnego ogrzewania,jeżeli twoje kaloryfery lub podłogówka nie grzeją prawidłowo - wezwij naszego serwisanta.Wymieniamy zawory grzejnikowe i termostaty,czyścimy chemicznie i odpowietrzamy układy grzewcze na cito w sezonie zimowym.
Hydraulik domowy
Masz zepsutą spłuczkę która puszcza wodę ? potrzebujesz wymienić wężyk lub stary syfon pod zlewem ? nie ma problemu zajmujemy się również drobnymi naprawami domowymi.Przyjedziemy do ciebie z zapasem części aby prace przebiegły sprawnie.
Wybrane zlecenia

Na terenie Pogórza

  • 06.05.2023

Udrażnianie kanalizacji ul.Czarnieckiego

Witam serdecznie.....mam zapchany zlewozmywak w kuchni...używalam roznych środków i żadnych efektów,robiłam także spirala 3m.....Moge sie dowiedziec koszt jaki jest za udrożnienie zlewu..dziekuje z góry.
  • 01.12.2022

Naprawa spłuczki Geberit ul:Śliwińskiego

Witam Potrzebuję pomocy przy naprawie geberitu. Po wciśnięciu spłuczki woda prawidłowo jest spuszczona do muszli, a zbiornik napełniany. Jednak po zakończeniu napełniania zbiornika wody jeszcze przez kilka sekund coś cieknie, świszczy i chlapie.

Później jest różnie, tzn. bywa tak że ciągle bardzo powoli cieknie woda ze zbiornika i co kilka minut zbiornik się dopełnia wodą przy czym dość dziwnie piszczy. Prośba o kontakt i umówienie wizyty, najlepiej po godzinie 16 w dni powszednie (4, 7, 8 lub 9 grudnia).Adres: Osiedle Morskie Pogórze
  • 29.11.2022

Czyszczenie instalacji C.O. ul.Wiejska

Witam. Proszę o wycenę chemicznego czyszczenia instalacji co w domu jednorodzinnym. Instalację można ogrzewać piecem miałowym zainstalowanym w piwnicy lub gazowym zainstalowanym w kuchni na parterze. Na parterze jest jeden kaloryfer blaszany i 8 aluminiowych, na piętrze jest 6 kaloryferów blaszanych różnej wielkości. Rurki miedziane.

Na parterze są dwa obiegi ogrzewania podłogowego. Jeden mały (jedna pętla) w łazience na powierzchni ok 1,5*1,5 m oraz w kuchni 3 pętle na powierzchni ok 2*2m, rurki plastikowe.
Usługi hydrauliczne

Bezpłatna wycena

Potrzebujesz wyceny usług hydraulicznych? Skontaktuj się z nami,sporządzimy szczegółowy kosztorys.