hydraulik gdynia orłowo
Sprawdzony

Hydraulik Gdynia Orłowo

Potrzebujesz fachowca do montażu lub wymiany instalacji hydraulicznej ? Awaria – zapchała się rura ?  Zadzwoń do rzetelnego hydraulika z Orłowa 📱 794 407 940  Otrzymasz szybką i profesjonalną pomoc w ustalonej cenie.

Rzetelność - Nasza firma to zespół doświadczonych profesjonalistów na których zawsze możesz polegać.
Uprawnienia - Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi kwalifikacjami,do wykonywania zawodu hydraulika.
Jakość - Wszystkie prace hydrauliczne wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów.
Gdynia Orłowo

Usługi hydrauliczne

Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza w dziedzinie hydrauliki,pozwalają nam na realizację każdego zlecenia na wysokim poziomie jakości  i bezpieczeństwa instalacji .    

1

Zadzwoń

Zgłoś awarie lub zapytaj o możliwość wykonania innej usługi hydraulicznej.
2

Termin

Wybierz najbardziej odpowiadająca ci godzinę,oraz dzień wizyty hydraulika.
3

Realizacja

Przyjazd do klienta o ustalonej godzinie i wykonanie zleconych prac na miejscu.
Oferta

Instalacje 🔧 awarie 🔧 udrażnianie

Jesteśmy dyspozycyjni i zawsze gotowi do szybkiej pomocy w przypadku awarii instalacji hydraulicznych.Grzewczych i wodno-kanalizacyjnych.

Lokalizacja wycieków

Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami do wykrywania przecieków i nieszczelności Wykrywamy i usuwamy wycieki wody w ścianach i pod posadzką.

Pogotowie kanalizacyjne

Naprawa kanalizacji - całodobowo. Usuwamy małe i duże awarie. Jeżeli twoja instalacja kanalizacyjna nie działa - wezwij profesjonalny serwis. Gwarantujemy skuteczną pomoc

Naprawa spłuczki

Twoja spłuczka przecieka ? Przycisk nie działa - nie spłukuje wody? Naprawiamy spłuczki podtynkowe Geberit - Valsir - Tece - Grohe - Koło - Siamp i inne.

Przepychanie rur spiralą

Profesjonalne udrażnianie rur metodą mechaniczną.Zapchany odpływ w pionie,toalecie,zlewie czy brodziku skutecznie przepychamy w ciągu kilku minut.Prawidłowe czyszczenie potwierdzamy kamerą.

Pogotowie hydrauliczne

Szybkie naprawy usterek w instalacji wodociągowej.Wymiana uszkodzonych rur i zaworów. Pomoc hydraulika w ciągu 1 godziny. Usuwamy awarie hydrauliczne 24h.

Przyłącza wod-kan

Wykonujemy podłączenia budynków do sieci wodno-kanalizacyjnej. Prace ziemne - projekty - odbiory. Wcinki do rurociągów.Montaż studzienek kanalizacyjnych i wodomierzowych

Ogrzewanie podłogowe

Montaż ogrzewania podłogowego. Napełnianie i odpowietrzanie. Serwis i naprawa podłogówki. Wymiana pomp cyrkulacyjnych. Przeglądy i regulacja.

Wuko

Usuwaniu zatorów w kanalizacji pod ciśnieniem.Czyszczenie odpływów sanitarnych oraz deszczówki. Wypłukiwanie osadów tłuszczu. Udrażnianie studzienek kanalizacyjnych.

Montaż instalacji

Wykonujemy wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne oraz grzewcze w budynkach mieszkalnych.Systemy rur zaciskanych wielowarstwowych Pex Kan-Therm Tece.

Usługi gazowe

Potrzebujesz gazownika do montażu kuchenki gazowej lub kontroli szczelności? Oferujemy kompleksową obsługę instalacji gazowych,Hydraulik gazowy z uprawnieniami SEP.

Biały montaż

Potrzebujesz hydraulika do podłączenia pralki - zmywarki? Masz do montażu baterię kuchenną ? Nie ma problemu zadzwoń 📱 794 407 940

Inspekcja tv kanalizacji

Profesjonalna kamera inspekcyjna pozwala nam na sprawdzenie co jest przyczyną zapchań,możemy dokładnie obejrzeć wnętrze rur kanalizacyjnych w pionach i poziomach.
Dobry

Hydraulik z Orłowa

W każdym domu od czasu do czasu potrzebna jest pomoc fachowca.Kiedy pojawia się taka potrzeba,lepiej skorzystać z usług sprawdzonego hydraulika, który dobrze wykonuje swoją pracę. 

Pogotowie techniczne
Naprawa ogrzewania
Drobne usługi hydrauliczne
Serwis hydrauliczny 24h
Współpracujemy z zarządcami nieruchomości (wspólnoty mieszkaniowe - spółdzielnie) oraz przedsiębiorstwami w zakresie obsługi technicznej i konserwacji obiektów. Posiadamy specjalistyczne zaplecze techniczne.Gwarantujemy pełen profesjonalizm i udaną współpracę.
Serwis instalacji grzewczych
Potrzebujesz specjalisty od ogrzewania ? masz zimne kaloryfery ? Problemy z kotłem C.O. uszkodzony zawór, zapowietrzona podłogówka – to niektóre z wielu powodów, dla których twoje ogrzewanie nie działa prawidłowo.Nasza firma przejrzy twoją instalacje C.O. i wykona niezbędne naprawy.
Hydraulik domowy
Jeżeli potrzebujesz zlecić drobną usługę, której wykonania inne firmy ci odmawiają,zgłoś się do nas.Podejmiemy się każdego zlecenia którego potrzebujesz,może to być mała uszczelka do wymiany. montaż syfonu w umywalce czy wymiana cieknącego kranu. Zadzwoń znajdziemy dla ciebie wolny termin.
Wybrane zlecenia

Na terenie Orłowa

  • 09.04.2022

ul.Inżynierska bojler - wymiana

Witam. Potrzebowałbym zrobić wymianę bojlera 120 litrów na nowy. Bojler jest w trochę innym kształcie, więc trzeba będzie przerobić 2 rury wodne. Miejsce montażu Orłowo, w jakim terminie można by wykonać taką usługę i jaki byłby orientacyjny koszt?
  • 24.08.2022

ul.Przebendowskich zapchany zlew

Czy mógłbym prosić o przybliżoną wycenę dla udrożnienia rury kuchennej przy wcześniejszym użyciu kamery inspekcyjnej? (mechaniczna spirala w pewnym momencie się zatrzymuje najprawdopodobniej z powodu mocnego zakrętu rury odpływowej 50mm).
  • 01.05.2021

ul.Balladyny cieknąca spłuczka

Przed dwoma miesiącami zamontowano mi komplet WC z spłuczką wbudowaną w ścianę. GEBERIT. Od początku cieknie. Nie reklamuję w sklepie bo podejrzewam raczej niewłaściwy montaż. Sam nie potrafię poprawić. Ile kosztuje rozpoznanie (regulacja?) w mieszkaniu No i na kiedy wizyta fachowca byłaby możliwa?
  • 22.01.2023

ul.Wrocławska wymiana zaworów

Potrzebuję wymienić 2 zawory jak na zdjęciach (przeciekają) + wymiana głowic termostatycznych (zwykłe, bez szaleństw).Nie ma możliwości spuszczenia wody, trzeba zamrozić rury.
Cennik

Usług hydraulicznych

Skontaktuj się z nami,przygotujemy dla ciebie bezpłatny kosztorys w ciągu 1 dnia,cenę standardowej usługi otrzymasz podczas rozmowy telefonicznej z hydraulikiem.