hydraulik gdynia obłuże
Sprawdzony

Hydraulik Gdynia Obłuże

Jeżeli szukasz solidnego hydraulika na terenie Obłuża,to nasza oferta jest dla ciebie dobrym wyborem.Oferujemy usługi dla domu i firmy – wykonamy dla ciebie nową instalacje i usuniemy awarię.Wszystko szybko i nie drogo.

Doświadczenie - Od 30 lat pomagamy mieszkańcom Gdyni we wszystkich problemach z instalacją hydrauliczną.
Dobre opinie - Klienci doceniają nas za rzetelność i uczciwe ceny usług.
Uprawnienia - Posiadamy kwalifikacje i uprawnienia (Dozór - eksploatacja ) do wykonywania wszystkich prac
Gdynia Obłuże

Usługi hydrauliczne

Nasza firma cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, a naszym celem  jest wysoka jakość,solidność i korzystne ceny usług.

1

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami ustalimy szczegóły współpracy.
2

Termin

Wybierz dzień i godzinę wizyty hydraulika - zatwierdź cenę usługi
3

Realizacja

Zrealizujemy umówione prace hydrauliczne
Oferta

Montaż 🔧 serwis 🔧 awarie

Jesteśmy do twojej dyspozycji 7 dni w  tygodniu.Zawsze możesz do nas zadzwonić aby skonsultować z fachowcem wszystkie aspekty związane z hydrauliką domową.

Usługi gazowe

Wykonujemy montaż,naprawy i przeglądy instalacji gazowych. Możesz zlecić u nas podłączenie kuchenki gazowej - kotła. Sprawdzamy szczelność i usuwamy wycieki gazu.Posiadamy niezbędne uprawnienia.

Pogotowie kanalizacyjne

Naprawa kanalizacji - usuniemy każdą awarię wod-kan. Specjalistyczny sprzęt do obsługi sieci sanitarnych - całodobowo pomoc kanalizacyjna.

Naprawa spłuczek

Masz problem ze spłuczką ? Naprawiamy zestawy podtynkowe (Geberit - Valsir - Grohe - Koło itp.) Wymieniamy zawory napełniające, spustowe,przyciski .

Wuko

Ciśnieniowe czyszczenie odpływów kanalizacyjnych WUKO.Jeżeli masz zator,niedrożną studzienkę,zapchaną rurę od budynku do ulicy - to metoda płukania pod ciśnieniem jest najskuteczniejsza,

Pogotowie hydrauliczne

Nagła Awaria ? pękła rura ? Jeżeli potrzebna jest szybka pomoc hydrauliczna,zadzwoń hydraulika 24h.Usuwamy usterki duże i małe,naprawiamy wycieki, wymieniamy uszkodzone zawory .

Przyłącza wod-kan

Wykonawca zewnętrznej sieci wodociągowej,kanalizacyjnej i gazowej.Kompleksowa realizacja od projektu do odbiorów. Mapy geodezyjne - prace ziemne.

Ogrzewanie

Zajmujemy się montażem i wymianą grzejników,kotłów C.O. zaworów,pomp cyrkulacyjnych i innych elementów instalacji grzewczych.

Udraznianie rur

Jeżeli masz zapchany zlew w kuchni,niedrożną toaletę czy zator w pionie.To mechaniczne przepychanie rur usunie skutecznie wszystkie zanieczyszczenia.Z nami pozbędziesz się problemu z rurami.

Instalacje

Zajmujemy się montażem, modernizacją oraz konserwacją instalacji hydraulicznych. Układamy rury i osprzęt. Instalacje sanitarne . Wymiana rur - woda - gaz - kanaliza. Szybkie terminy realizacji.

Lokalizacja wycieków

Oferujemy profesjonalne wykrywanie wycieków wody.Jeśli podejrzewasz,że masz nieszczelność w domu,zleć nam ekspertyzę.Posiadamy sprzęt do lokalizacji przecieku.

Biały montaż

Wykonujemy również inne typowe prace hydrauliczne takie jak montaż kranów,pralek,zmywarek, zlewozmywaków,toalet,bojlerów,wanien itp.

Kamerowanie kanalizacji

Usługi profesjonalną kamerą do inspekcji rur kanalizacyjnych. Przegląd i diagnostyka rurociągów Kamerowanie pionów i poziomów. Raporty wideo z inspekcji. Kamerujemy rury od 50 mm wzwyż.
Dobry

Hydraulik Gdynia Obłuże

Wysokiej jakości usługi hydrauliczne wykonywane są przez prawdziwych profesjonalistów. Twoje instalacje oddajesz w ręce wykwalifikowanych i solidnych instalatorów, którzy zajmą się wszystkim od a do z.

Awarie
Czyszczenie instalacji C.O.
Drobne usługi hydrauliczne
Pomoc hydrauliczna 24h
Masz do naprawy uszkodzone rury wodociągowe lub grzewcze ? Potrzebujesz pomocy do zapchanej kanalizacji ? Skorzystaj z usług naszego profesjonalnego pogotowia hydraulicznego,które przyjedzie do ciebie w bardzo krótkim czasie.Pracujemy 7 dni w tygodniu - również w nocy.
Serwis instalacji grzewczych
Twoja podłogówka nie działa jak dawniej ? kaloryfery grzeją tylko do połowy ? Skontaktuj się z nami - oferujemy chemiczne płukanie centralnego ogrzewania w domach i mieszkaniach.Usuwamy kamień i inne osady wytrącające się z wody.które zmniejszają sprawność systemów grzewczych.
Hydraulik domowy
Wykonujemy drobne naprawy w mieszkaniach, Zajmiemy się typowymi problemami takimi jak cieknące krany,nieszczelne zawory,Wymieniamy syfony,wężyki i uszczelki.Jeżeli potrzebujesz hydraulika do małego zlecenia - śmiało dzwoń pomożemy !!!
Wybrane zlecenia

Na terenie Obłuża

  • 23.10.2022

ul.Turkusowa niskie ciśnienie wody

Dzień dobry, kupiłem mieszkanie w domu wielorodzinnym. Mieszkanie jest na drugim piętrze na dole jest licznik i od tego licznika idzie woda do mieszkania i do ogrodu. I sytuacja wygląda tak, że w ogrodzie mam ciśnienie bardzo wysokie, a w mieszkaniu w każdym kranie ledwo leci woda.

Podejrzewam zatkaną instalację. Czy są w stanie Państwo stwierdzić czy instalacja jest przytkana i ewentualnie przeczyścić ją lub ocenić czy jest ona cała po prostu źle wykonana?
  • 04.01.2023

Zapchany zlemozwywak Gdynia ul.Bosmańska

Dzień dobry,Proszę o wycenę następującej usługi.
Otóż w mieszkaniu przy Bosmańskiej Pani zgłosiła zatkaną rurę odpływową prowadzącą od zlewu w kuchni. Hydraulik który udrażniał odpływ stwierdził,że rura zatkana jest w odległości ok 5 m od syfonu ale nie dał rady spiralą.Szukam kogoś, kto udrożni taką rurę.Czy jest Pan w stanie pomóc w tej sytuacji?Dziękuje za odpowiedź
  • 21.05.2021

Prace hydrauliczne Gdynia ul.Zielona

Poszukujemy firmy, która zechce podjąć się zlecenia wykonania prac hydraulicznych w zakresie:
- Instalacja nowego hydrantu w wyznaczonym miejscu
- Instalacja odprowadzenia ścieków z maszyny
- Montaż studni pomiarowej z wodomierzem
Czy są Państwo zainteresowani przyjęciem zlecenia? Jeśli tak, proszę o kontakt w sprawie omówienia szczegółów.
Hydraulik Gdynia Obłuże

Cennik usług

Dzwoniąc do nas otrzymasz natychmiastową wycenę w przypadku drobnych usług hydraulicznych.Duże zlecenia wyceniamy maksymalnie do 2 dni roboczych.