hydraulik gdynia karwiny
Sprawdzony

Hydraulik Gdynia Karwiny

Jeśli potrzebujesz ekspresowych,wysokiej jakości i tanich usług hydraulicznych na Karwinach,to oferta naszej firmy jest dla ciebie dobrym wyborem.Jesteśmy rzetelnym partnerem w branży hydraulicznej serdecznie zapraszamy.
Szybka pomoc - Naprawa awarii hydraulicznych o każdej porze dnia i w nocy.
Fachowo - Wszystkie prace wykonują doświadczeni hydraulicy z uprawnieniami
Najlepsze ceny - Najniższe ceny usług hydraulicznych z fakturą i gwarancją
Gdynia Karwiny

Usługi hydrauliczne

Nasz firma to zespół sprawdzonych hydraulików,szybko i solidnie wykonamy dla ciebie najróżniejsze naprawy,oraz montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych.

1

Kontakt

Zadzwoń do nas pod numer
☎️ 794 407 940 ustalimy szczegóły
2

Termin

Wybierz datę i godzinę wizyty hydraulika,od razu poznasz cenę usługi.
3

Realizacja

Punktualny przyjazd sprawdzonego fachowca i wykonanie prac.
Oferta

Instalacje 🔧 serwis 🔧 awarie

Zajmujemy się konserwacją i serwisem wszystkich instalacji hydraulicznych w twoim domu – pracujemy sprawnie i terminowo.

Usługi gazowe

Montaż instalacji gazowych próby szczelności Podłączenie kuchenki gazowej - wymiana zaworów Usuwanie wycieków - modernizacja rurociągów te i inne usługi wykona dla ciebie gazownik z uprawnieniami

Pogotowie kanalizacyjne

Całodobowy serwis i naprawa kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej. Jeżeli masz częsty problem z kanalizą zadzwoń przyjedziemy i pomożemy.

Wymiana wodomierzy

Wymieniamy i montujemy wodomierze wraz z ich legalizacją. Instalujemy liczniki wody ogrodowe.Obsługujemy spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

Kabiny prysznicowe

Montaż kabin prysznicowych wolnostojących i nowoczesnych typu walk-in z odpływem liniowym Podłączenie brodzika i syfonu.

Przepychanie rur

Zapchany odpływ, toaleta lub zlewozmywak to dość częsty problem w każdym gospodarstwie domowym. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego udrażniania rur spiralą mechaniczną skontaktuj się z nami.

Pogotowie hydrauliczne

Usuwanie awarii w trybie pilnym, jeżeli masz wyciek,uszkodzeniu uległ zawór i zalewa ci mieszkanie. Wezwij hydraulika który szybko naprawi wszystkie usterki w twoim domu. Przyjazd do godziny

Wymiana grzejników

Gdy masz stary żeliwny grzejnik, którego chcesz wymienić na nowy stalowy lub aluminiowy to nasza firma oferuje usługi wymiany metodą zamrażania rur.

Ogrzewanie podłogowe

Montaż systemów wodnego ogrzewania podłogowego. Serwis podłogówki - czyszczenie i odpowietrzanie Wymiana pomp, rotametrów i zaworów.Regulacja przeglądy i konserwacja

Motaż tolety

Kupiłeś nową ubikację i trzeba ją zamontować - oferujemy montaż wc kompakt i toalety podwieszane na stelażu Geberit.

Wuko

Posiadamy wuko do czyszczenia rur kanalizacyjnych o średnicy powyżej 110 mm.Maszyna płucze kanały pod ciśnieniem z tłuszczu,piasku i różnych osadów.Do każdego zatoru są odpowiednie dysze czyszczące.

Montaż instalacji

Oferujemy kompleksowe usługi montażowo - instalacyjne od projektu do wykonania instalacji grzewczej lub wodno-kanalizacyjnej. Wymiana rur i remonty hydrauliki. Przenoszenie punktów itp.

Lokalizacja wycieków

Bezinwazyjne odnalezienie źródła przecieku to trudny proces,który wymaga fachowej wiedzy i dużej ilości profesjonalnego sprzętu do wykrywania wycieków wody.

Wymiana kranu

Twoja bateria w kuchni jest stara i nadaje się tylko do wymiany ? Masz nowy kran do montażu w łazience? Zadzwoń przyjedziemy podłączymy każdą baterię szybko i niedrogo. Doradzimy najlepszy model.

Biały montaż

Profesjonalnie podłączymy zmywarkę lub pralkę.Zamontujemy zlewozmywak w kuchni i wannę w łazience.

Monitoring kanalizacji

Posiadamy kamerę inspekcyjną hd, do kontroli rur kanalizacyjnych, wysokiej jakości kolorowy obraz pozwala na dokładny podgląd i ocenę stanu rur i odpływów.
Dobry

Hydraulik Gdynia Karwiny

Profesjonalne podejście, bogate doświadczenie oraz wysokiej jakości materiały instalacyjne są gwarancją zadowolenia naszych klientów.Nieustannie unowocześniamy nasz sprzęt i kładziemy nacisk na szkolenia i fachowość naszych hydraulików

Usuwanie awarii
Naprawa ogrzewania
Drobne usługi hydrauliczne
Pogotowie hydrauliczne
Każde uszkodzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej może być przyczyną zalania. Aby szybko usunąć usterkę w mieszkaniu zadzwoń do pogotowia hydraulicznego na Karwinach ! Natychmiast reagujemy na wezwanie. Nasi hydraulicy są wyposażeni w niezbędne urządzenia i narzędzia do identyfikacji i naprawy każdej awarii.Pracujemy w trybie pilnym 24h/7
Serwis instalacji grzewczych
Gdy twoje centralne ogrzewanie nie działa prawidłowo - czego skutkiem są zimne kaloryfery i podłogówka,to zamów przegląd instalacji C.O. w naszej firmie.Szybko ustalimy przyczynę awarii i ją od ręki naprawimy.
Hydraulik domowy
Szukasz hydraulika do drobnych prac hydraulicznych i napraw domowych ? Nasza firma wykonuje również małe zlecenia w mieszkaniach w dzielnicy Karwiny. Jeżeli masz syfon do wymiany,cieknie kran lub zepsuła się spłuczka w toalecie zadzwoń przyjedziemy i naprawimy co trzeba.
Zgłoszenia awarii

Na terenie Karwin

  • 17.02.2023

Naprawa spłuczki ul.Makuszyńskiego

Chciałbym zamówić wizytę w celu naprawy spłuczki podtynkowej firmy VIEGA - nie działa większy przycisk (nie spuszcza się woda).
  • 25.10.2022

Udrożnienie zlewu ul.Buraczana

Potrzebujemy dość pilnej pomocy. Z rury pod zlewem kuchennym zaczęła wylewać się wlewana do zlewu woda. Rura nie ma widocznych uszkodzeń lecz mimo tego woda leje się obficie raczej odpływ jest zapchany . Byłbym wdzięczny za szybki kontakt i umówienie wizyty w celu usunięcia usterki (udrożnienia). Pozdrawiam serdecznie,
  • 28.12.2022

Problem z ciepłą wodą ul:Zofii Nałkowskiej

Dzień dobry, moim problemem jest " letnie woda " w kranie i pod prysznicem; dom jednorodzinny piec gazowy dwufunkcyjny ACV ogrzewanie działa natomiast nie wiem dlaczego brak jest ciepłej wody proszę o kontakt
Cennik usług

Naprawy hydrauliczne

Prace hydrauliczne są różnorodne, dlatego cenę zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od konkretnej sytuacji.Płacisz ustaloną przed zleceniem kwotę,bez ukrytych kosztów.