hydraulik gdynia grabówek
Sprawdzony

Hydraulik Gdynia Grabówek

Potrzebujesz skorzystać z usług solidnego fachowca ? Gdy masz instalację do wykonania lub do naprawy – skontaktuj się z nami.Jesteśmy solidną firmą w której zlecisz każdą usługę hydrauliczną.Działamy niezawodnie i uczciwie – zadowolony klient jest naszym priorytetem.

Profesjonalizm - Wykwalifikowani i doświadczeni instalatorzy
Szybki przyjazd - Dzisiaj dzwonisz,dzisiaj jesteśmy - przyjedziemy do ciebie nawet w kilkanaście minut od telefonu
Doświadczenie - Od ponad 30 lat wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne i grzewcze.
Gdynia Grabówek

Usługi hydrauliczne

 Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług hydraulicznych obejmujących instalacje,serwis oraz naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnych.

1

Zadzwoń

Skontaktuj się z hydraulikiem aby ustalić szczegóły współpracy
2

Termin

Ustal godzinę wizyty oraz cenę wykonania usługi
3

Realizacja

Wykonanie umówionych prac hydraulicznych z gwarancją.
Oferta

Montaż 🔧 serwis 🔧 awarie

Ekspresowe usługi hydrauliczne świadczone są przez wykwalifikowanych hydraulików   

Montaż kuchenki gazowej

Podłączenie płyt i kuchenek gazowych podbijam gwarancję - usługa wykonywana jest przez hydraulika z uprawnieniami gazowymi.Po montażu sprawdzamy szczelność instalacji. Krótkie terminy - najlepsze ceny !

Pogotowie kanalizacyjne

Naprawa kanalizacji w trybie pilnym usuwamy awarie duże i małe, wymieniamy uszkodzone elementy instalacji sanitarnych. Ekspertyzy i diagnostyka uszkodzeń rur żeliwnych,kamionkowych,pcv.

Serwis i konserwacja

Przeprowadzimy prace serwisowe i konserwacyjne instalacji hydraulicznych, aby wszystko działało w twoim domu długo i bezawaryjnie.

Udraznianie rur

Jeżeli zapchał ci się zlewozmywak czy toaleta w mieszkaniu,zadzwoń przyjedziemy ze specjalną maszyną do przepychania kanalizacji. Udrażniamy wszystkie odpływy

Pogotowie hydrauliczne

Gdy zaskoczy cię nagła awaria instalacji hydraulicznej w domu, wybierz numer do pogotowia hydraulicznego 24h na Grabówku . ☎️ 794 407 940 przyjedziemy bardzo szybko i usuniemy usterkę.

Przyłącza wod-kan

Oferujemy kompleksową obsługę w realizacji przyłączy wodno -kanalizacyjnych do budynków. Wykonujemy projekt przyłącza, geodezję oraz wszystkie prace ziemne i wcinki do sieci.

Wymiana zaworów

Jeżeli masz uszkodzony zawór wody lub wężyk z którego kapie woda. Nie czekaj zleć nam wymianę na nowy zanim dojdzie do większej awarii.

Czyszczenie kanalizacji

Przy pomocy pojazdu specjalistycznego Wuko czyścimy przyłącza kanalizacyjne na zewnątrz budynków, studzienki kanalizacyjne i główne kanały sanitarne.

Montaż instalacji

Wykonujemy montaż,wymianę i modernizację instalacji hydraulicznych w mieszkaniach. Zlecisz u nas wymianę rur wodnych, grzewszyczych i kanalizacyjnych. Pracujemy na wszystkich systemach.

Lokalizacja wycieków

Wykrywanie nieszczelność na instalacji wodociągowej - lokalizujemy wycieki wody metodami bezinwazyjnymi. (gaz znacznikowy, termowizja,akustycznie) po wykryciu przecieku naprawiamy instalację.

Biały montaż

Zapewnimy kompleksową instalację urządzeń sanitarnych. Podłączymy pralkę i zmywarkę Montaż wc - zlewozmywaka ,wanny i kabiny prysznicowej

Inspekcja tv kamerą

Wykonujemy inspekcję tv kanałów wewnętrznych i zewnętrznych o średnicy od 100 – 300 mm wraz z nagraniem wideo i raportem. Lokalizujemy uszkodzenia instalacji
24h

Usuwanie awarii

Obsługa techniczna
Serwis ogrzewania
Drobne usługi hydrauliczne
Serwis hydrauliczny
Realizujemy zarówno małe jak i duże oraz skomplikowane projekty. Wykonamy instalacje ciepłej i zimnej wody oraz zamontujemy instalacje wodno-kanalizacyjną. W razie niespodziewanej awarii - szybko przyjedziemy i usuniemy usterkę.
Czyszczenie instalacji grzewczych
Jeśli masz problem z ogrzewaniem np. gdy ogrzewanie podłogowe nie działa dobrze we wszystkich pomieszczeniach,jesteśmy do twojej dyspozycji.Zajmujemy się chemicznym czyszczeniem instalacji C.O. Po latach eksploatacji instalacje grzewcze porastają osadami i kamieniem,przez co wydajność cieplna instalacji spada.Używamy profesjonalnego sprzętu i dedykowanej chemii do płukania układów ciepłej i zimnej wody użytkowej oraz instalacji grzewczych.
Hydraulik domowy
Zajmiemy się drobnymi problemami hydraulicznymi w twoim domu,przeważnie są to awarie typu,cieknący kran lub spłuczka. Zapchany odpływ ze zlewu kuchennego, wanny lub toalety.Jeżeli nie możesz nikogo znaleźć,to wiedz że nasz hydraulik chętnie ci pomoże.
Wybrane zlecenia

Na terenie Grabówka

  • 12.04.2023

ul.Falista Montaż wodomierza

Dzień dobry, jaki jest u Państwa koszt zakupu i montażu wodomierza ogrodowego w domku jednorodzinnym (odbiór będzie przez Pewik w Gdyni)?
  • 05.12.2022

ul :Kapitańska - Wymiana pionów i poziomu wody zimnej, ciepłej, co

Działając jako Administrator Wspólnoty Mieszkaniowej w Gdyni, zwracam się do Państwa z zapytaniem, czy są Państwo zainteresowani wystawieniem oferty cenowej oraz ewentualnej dalszej współpracy po decyzji Wspólnoty Mieszkaniowej do podjęcia prac związanych z wymianą poziomu oraz modernizacją pionów zimnej wody, ciepłej wody oraz centralnego ogrzewania, a także wymiana rur kanalizacyjnych . Budynek składa się z 6 lokali. Parter, I piętro, II piętro oraz poddasze. Proszę o informację zwrotną w sprawie.
  • 10.09.2022

ul.Morska - zapchany zlewozmywak

Witam. Czy wykonują Panowie przegląd kamerą rur hydraulicznych pcv. Potrzebuje diagnostyki w którym miejscu zatyka się rura odpływowa w zlewie kuchennym. Wielokrotne przepychanie rury nawet specjalistyczną mechaniczną spiralą nie przyniosło żadnego efektu albo bardzo słaby, a po krótkim czasie rura znowu była niedrożna . Pozdrawiam
Pogotowie hydrauliczne

Gdynia Grabówek

Wysokiej jakości usługi hydrauliczne wykonywane są przez sprawdzonych profesjonalistów.Oddaj swoją  instalację w ręce wykwalifikowanych i pracowitych instalatorów, którzy zajmą się wszystkim solidnie i w dobrej cenie.