hydraulik gdynia dąbrowa
Sprawdzony

Hydraulik Gdynia Dąbrowa

Jeśli masz problem z hydrauliką,która wymaga fachowej pomocy,nie szukaj dalej dobrze trafiłeś.Wykonujemy profesjonalne usługi hydrauliczne w rozsądnych cenach,serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wysoka jakość - Stawiamy na jakość a nie ilość - każde zlecenie realizujemy rzetelnie od początku do końca.
Doświadczenie - Zdobyta wiedza i umiejętności przez lata działalności,pozwalają nam na fachową realizację prac.
Zniżki - Dla naszych stałych klientów udzielamy rabatu 20% na usługi hydrauliczne.
Gdynia Dąbrowa

Usługi hydrauliczne

Gwarantujemy niezawodność wykonanych przez nas systemów wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych i gazowych.

1

Zadzwoń

Zgłoś awarię lub zleć montaż nowej instalacji hydraulicznej.
2

Termin

Ustal godzinę i date wizyty hydraulika,zostaniesz poinformowany o cenie usługi.
3

Realizacja

Przyjazd fachowca o umówionej godzinie,realizacja zlecenia.
Oferta

kanalizacja 🔧 woda 🔧 ogrzewanie

Jesteśmy do twojej dyspozycji w zakresie naprawy,montażu i modernizacji instalacji hydraulicznych   

Wykrywanie wycieków

Masz przeciek z instalacji ciepłej,lub zimnej wody ? potrzebujesz ustalić miejsce wycieku ? Zleć to naszym specjalistom,przyjadą do ciebie ze specjalistycznymi urządzeniami do lokalizowania nieszczelności.

Pogotowie kanalizacyjne

Gdy twoja instalacja sanitarna,jest uszkodzona,wybijają ścieki z rur, masz problem z odpływem i nie wiesz co zrobić,zadzwoń nasze całodobowe pogotowie wodno-kanalizacyjne szybko zajmie się naprawą.

Kontrola szczelności

Przeprowadzamy próby ciśnieniowe instalacji wodociągowej - nowo wykonanej w celu weryfikacji gotowości do użytkowania rurociągu.

Udraznianie rur

Zapchała ci się toaleta,woda z umywalki nie odpływa ? Jeżeli nic nie pomaga,skorzystaj z oferty profesjonalnego udrażniania odpływów spiralą elektryczną.

Pogotowie hydrauliczne

Awaria ? pękła rura i leje się woda? Zgłoś nam usterkę przyjedziemy w trybie pilnym - również w nocy. Działamy na Dąbrowie całodobowo. Naprawy hydrauliczne wykonujemy 7 dni w tygodniu.

Usługi gazowe

Hydraulik z uprawnieniami gazowymi wykonuje : montaż kuchenki, sprawdzenie szczelności instalacji. Montaż kotłów gazowych,remonty i wymiana instalacji zasilanych gazem. Przyłącza + projekty.

Centralne ogrzewanie

Instalacje grzewcze. Wymiana rur C.O. Odpowietrzanie podłogówki - montaż grzejników. Kotły gazowe.Chemiczne płukanie instalacji grzewczej.

Monitoring kanalizacji

Inspekcja rur kanalizacyjnych kamerą lokalizacja miejsc powstawania zatoru.Kamerowanie odpływów. Wykrywanie rur w ziemi.Ocena stanu kanalizacji sanitarnej.

Montaż instalacji

Szukasz solidnego wykonawcy instalacji hydraulicznej ? Oferujemy montaż nowoczesnych systemów. Najlepsze materiały i konkurencyjne ceny w Trójmieście.Zadzwoń sporządzimy kosztorys.

Wymiana zaworów

Montaż,wymiana zaworów wodnych. Jeżeli zawór w mieszkaniu nie działa.należy go szybko wymienić inaczej w przypadku awarii.możemy mieć problem z szybkim odcięciem dopływu wody.

Biały montaż

Z przyjemnością zainstalujemy w twoim mieszkaniu nową toaletę, kabinę prysznicową czy umywalkę. Wymienimy kran w kuchni . Podłączymy pralkę i zmywarkę.

Usługi wuko

Czyszczenie kanalizacji zewnętrznej pod ciśnieniem 200 bar WUKO (studzienki,rewizje,przykanaliki) Wypłukiwanie tłuszczu.piasku,szlamu Usuwanie ciężkich zatorów
Dobry

Hydraulik Gdynia Dąbrowa

Jesteśmy zespołem profesjonalistów świadczących kompleksowe usługi hydrauliczne w zakresie montażu, naprawy i konserwacji instalacji grzewczych, wodociągowych i kanalizacyjnych.Nasi klienci są bardzo zadowoleni z współpracy z nami,ponieważ dobrze wykonujemy powierzone nam zadania.

Udrażnianie kanalizacji
Naprawa ogrzewania
Drobne usługi hydrauliczne
Czyszczenie odpływów
Nie możesz sobie poradzić z zapchanym zlewem w kuchni ? Potrzebujesz udrożnienia pionu w bloku ? Zleć do nam - W zależności od stopnia zapchania sieci kanalizacyjnej użyjemy odpowiedniego sprzętu,który bez problemu usunie każdy zator.
Serwis instalacji C.O
Jeśli zauważysz,że Twoja instalacja grzewcza nie działa tak jak dawniej,kaloryfery są tylko częściowo ciepłe,a podłogówka nie grzeje wcale.Zadzwoń do naszej firmy - przyślemy najlepszego specjalistę od ogrzewania.Szybko przywrócimy pełną sprawność twojego centralnego ogrzewania.
Hydraulik domowy
Większość firm nie podejmuje się drobnych zleceń. Często są to usterki do których nie masz w domu niezbędnych narzędzi oraz części a sprawiają dużo kłopotu. Przeważnie jest to cieknąca spłuczka,uszczelki do wymiany,czy montaż syfonu w umywalce. Jeżeli potrzebujesz pomocy zajmiemy się fachowo również drobiazgami.
Wybrane zlecenia

Na terenie Dąbrowy

  • 15.01.2023

ul.Rdestowa - Przeróbka instalacji

Dzień dobry!Mam do wykonania następujące prace:

1. Usunięcie starego kaloryfera, przeniesienie wyprowadzeń około 1 m w górę instalacji (bez montażu nowego kaloryfera).

2. Przeniesienie końcówek ciepłej / zimnej wody ze ściany i wyprowadzenie ich pod montaż baterii na zlewie / szafce zlewozmywakowej.

3. Przygotowanie instalacji do montażu zmywarki.

Pomieszczenie to kuchnia (około 6 m2) w bloku. Adres: ul.RdestowaBardzo proszę o podanie ewentualnego terminu prac oraz przybliżonego kosztu.
  • 27.11.2022

Udrożnienie zlewozmywaka ul.Gorczycowa

Dzień dobry,Próby udrożnienia odpływu z kuchni przy pomocy spirali nie dały rezultatu.Potrzebuję bardziej zaawansowanej techniki. Czy mogą państwo coś zaradzić?
  • 10.12.2022

Odpowietrzniki grzejników ul.Miętowa

Posiadam w domu 4 grzejniki aluminiowe. Mieszkanie z rynku wtórnego wiec niestety nie wiem, jak stare. Problemem są odpowietrzniki: 2 ręczne z uszkodzeniami (nie moge odpowietrzyc jednego) i 2 automatyczne z czego jeden wydaje się nie działac w ogole. Wole w nim nie grzebac igłami, żeby nie spowodować wycieku.
Chciałbym wszystkie 4 odpowietrzniki wymienić na nowe. Najlepiej niezawodne ręczne, proste w obsłudze (ręczna zakrętka?). Nie posiadam nowych - czy mozna u Was zamówic razem z usługa? Jeśli tak to jaki byłby orientacyjny całkowity koszt (razem z odpowietrznikami)?
Cennik usług hydraulicznych

Hydraulik Gdynia Dąbrowa

U nas zawsze przyjazd i diagnoza jest bezpłatna,dzwoniąc do naszej firmy otrzymasz cenę na wybrane usługi od razu.Większe prace prace instalacyjne wyceniamy w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.