hydraulik gdynia cisowa
Sprawdzony

Hydraulik Gdynia Cisowa

Potrzebujesz solidnej firmy instalacyjnej specjalizującej się w montażu i naprawie instalacji hydraulicznych ? Nasz zespół doświadczonych hydraulików ekspresowo usunie każdą usterkę w twoim mieszkaniu lub firmie.
Profesjonalizm - Wszyscy instalatorzy z naszej firmy to doświadczeni fachowcy z uprawnieniami
Dobre ceny - Uczciwy cennik usług na każdą kieszeń,wiesz ile zapłacisz przed przyjazdem hydraulika.
Błyskawiczne naprawy - W każdej chwili możesz do nas zadzwonić - usuneliśmy setki awarii hydraulicznych
Gdynia Cisowa

Usługi hydrauliczne

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie montażu,konserwacji,modernizacji i naprawy instalacji sanitarnych.

1

Zadzwoń

Wybierz numer ☎️ 794 407 940
odbieramy 7 dni w tygodniu.
2

Termin

Wybierz odpowiadający ci dzień i godzinę wizyty hydraulika.
3

Realizacja

Wykonanie umówionych prac hydraulicznych z gwarancją.
Oferta

Montaż 🔧 Serwis 🔧 Awarie

Oprócz osób prywatnych i gospodarstw domowych chętnie obsługujemy również firmy z dzielnicy Gdynia Cisowa

Montaż kuchenki gazowej

Jeśli potrzebujesz prawidłowej i bezpiecznej instalacji nowej kuchenki gazowej,konieczne będzie wezwanie fachowca z uprawnieniami.Nasz gazownik sprawdzi szczelność i podbije kartę gwarancyjną.

Pogotowie kanalizacyjne

Naprawiamy uszkodzenia w sieci kanalizacyjnej,usuwamy wycieki i diagnozujemy wszystkie problemy z związane z kanalizą.Profesjonalne zaplecze techniczne do napraw.

Wymiana zaworów wody

Wymieniamy uszkodzone zawory pod zlewem - przy wodomierzach. Zawór kątowy,kulowy,odcinający dopływ wody do pralki - zmywarki.

Przepychanie rur

Profesjonalnie udrażnianie rur i odpływów kanalizacyjnych. Gdy masz zapchany zlew,pion lub toaletę nasi fachowcy szybko usuną zator. Stosujemy nowoczesne elektryczne spirale do udrażniania

Pogotowie hydrauliczne

Szybkie usuwanie awarii w budynkach mieszkalnych i firmach. Gdy twoja instalacja hydrauliczna cieknie,masz uszkodzony zawór z którego leje się woda - nie czekaj dzwoń całodobowo ☎️ 794 407 940

Naprawa spłuczki

Naprawiamy spłuczki w toaletach podwieszanych typu Geberit oraz w wc kompakt.Mamy duże doświadczenie i dostęp do oryginalnych części wszystkich producentów.

Ogrzewanie podłogowe

Czyszczenie i odpowietrzanie ogrzewanie podłogowego - wymiana rotametrów i termostatów,serwis i konserwacja.

Wuko

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji zewnętrznej samochodem WUKO. Usuwamy zatory w studzienkach kanalizacyjnych - na przyłączach do budynków.Odpływy sanitarki i deszczówki

Instalacje

Montaż nowoczesnych instalacji wykonanych z miedzi lub rur wielowarstwowych.Wymieniamy stare rury wodno-kanalizacyjne w blokach z wielkiej płyty.Krótkie terminy realizacji.

Lokalizacja wycieków

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie (termowizja,gaz znacznikowy.itp)aby dokładnie zidentyfikować miejsca wycieku wody oraz szybko i sprawnie je naprawić.

Biały montaż

Montujemy kabiny prysznicowe i wanny.Podłączamy zlewy umywalki,wc,baterie i syfony. Zainstalujemy każdą armaturę.

Monitoring kanalizacji

Diagnozujemy niewidoczne problemy w rurach i kanałach (zatory, pęknięcia, uszkodzenia) Używamy wysokiej jakości kamer do inspekcji z wieloma funkcjami - sporządzamy raporty .
Wybrane zlecenia

Na terenie dzielnicy Cisowa

  • 27.04.2023

Przegląd kamerą zapchanej rury odpływowej zlew kuchnia ul:Chylońska

Witam. Czy wykonują Panowie penetracji kamerą rur hydraulicznych pcv. Potrzebuje diagnostyki w którym miejscu zatyka się rura odpływowa w zlewie kuchennym. Wielokrotne przepychanie rury nawet specjalistyczną mechaniczną spiralą nie przyniosło żadnego efektu albo bardzo słaby, a po krótkim czasie rura znowu była niedrożna . Pozdrawiam
  • 05.11.2022

Montaż wanny i umywalki ul.Owsiana

Proszę o informację w jakim terminie i w jakiej cenie możliwa byłaby wymiana wanny w zabudowie i umywalki z szafką. Wymiana na terenie Gdynia Cisowa. pozdrawiam Joanna
  • 21.06.2022

Wymiana grzejnika ul.Janowska

Chciałabym wymienić grzejnik żeliwny w łazience na Purmo c22 550/700 przyłącze prawe boczne.Usługa wraz z grzejnikiem, akcesoriami, atestem i rachunkiem.
Usługi hydrauliczne

Bezpłatna wycena

Jesteśmy gotowi pomóc ci w rozwiązaniu twoich problemów z hydrauliką,zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę już dziś.